Bostono krepšininkai nuo pat pradžių pademonstravo, kad yra linkę reabilituotis po praėjusio pralaimėjimo. Sužaidus 8 minutes, jie buvo priekyje - 27:17. Antrame kėlinyje "Celtics" laimėjo atkarpą 12:0 ir gerokai nutolo nuo varžovų (52:35). Ketvirtą kėlinį Bostono klubas pradėjo spurtu 9:0 ir ėmė triuškinti varžovus (90:59).

"EA7 Emporio Armani": Ioannis Bourousis (14 atk. kam.) 15, Malikas Hairstonas ir Alessandro Gentile po 11, Richardas Hendrixas 10 taškų.

"Celtics": Rajonas Rondo ir Jeffas Greenas po 17, Paulas Pierce'as 14, Jasonas Terry, Brandonas Bassas ir Courtney Lee po 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.