Jonaviečiams viskas galėjo baigtis daug liūdniau, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje tritaškiu rezultatą išlygino ir visą veiksmą į papildomas penkias minutes perkėlė Ivanas Gandia (87:87).

Pratęsimo metu šeimininkai jau apgynė savo sienas ir antrą kartą nugalėjo „Karhu“. Beje, pirmame rate pergalė svečiuose buvo pasiekta kur kas lengviau – 104:88.

Nugalėtojų gretose ryškiausias buvo Edvinas Šeškus, per 39 minutes sumetęs 25 taškus (4/5 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 2/4 baudos), išdalinęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs net 30 naudingumo balų.

Strahinja Mičovičius pasiūlė 22 (42 min., 8 atk. kam.), I. Gandia – 15, Aleksandaras Marelja – 14, o M. Hughesas – 11 taškų (11 atk. kam., 4 blokai).

Suomijos atstovams 29 taškus surinko Topiasas Palmi (2/3 dvitaškiai, 8/17 tritaškiai, 1/1 bauda), 15 – Horace'as Spenceris (13 atk. kam.), 11 – Courtney Fortsonas, 10 – Samme'as Givensas.