Nenado Čanako auklėtiniai B grupės susitikime išvykoje 75:71 (24:28, 12:15, 14:25, 7:21) įveikė Vroclavo „Šlask“ (0-8).

Skaičiuojant ir praėjusio sezono pabaigą, Lenkijos klubas Europos taurėje yra pralaimėjęs net 17 kartų iš eilės.

Rezultatyviausiais nugalėtojų gretose buvo Gediminas Orelikas, pelnęs 19 taškų (5/7 trit.), o visas statistikos eilutes pildė Vytenis Lipkevičius – 8 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai ir 23 naudingumo balai. Pagal pastarąjį rodiklį puolėjas buvo geriausias komandoje.

„7bet-Lietkabelis“ išmetė net 39 tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė 15 (38,5 proc.). Lietuvos klubui nepadėjo Paulius Valinskas ir Nikola Popovičius, o „Šlask“ – lietuvis Saulius Kulvietis.

„7bet-Lietkabelis“ jau pirmojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą, bet varžovai gan greitai jį panaikino ir antrame kėlinyje net trumpam išsiveržė į priekį – 35:34. Vis tik tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai šeimininkai pirmavo.

Antro ir trečio kėlinio sandūroje panevėžiečiai spurtavo 16:0 ir šovė į priekį 52:36. Netrukus skirtumas tarp ekipų šoktelėjo ir iki dvidešimties taškų ribos (68:48), tačiau pabaigoje intriga atgijo.

Lenkijos ekipa atsakė 13 taškų be atsako, laimėjo atkarpą 19:2 ir pradėjus tiksėti paskutinei minutei komandas teskyrė 4 taškai – 71:75.

Nors „7bet-Lietkabelis“ kelis kartus klydo, bet varžovai prametė iš toli ir galiausiai N. Čanako auklėtiniai triumfavo.

Paskutinį kėlinį panevėžiečiai pralaimėjo 7:21.

Kitas rungtynes Europos taurėje Panevėžio komanda žais lygiai po savaitės, kai išvykoje mes iššūkį Kluž Napokos „U-BT“ (Rumunija) ekipai.

„Šlask“: J. Niziolas 21, D. Golebiowskis 14, K. McCullumas 11.

„7bet-Lietkabelis“: G. Orelikas 19 (5/7 trit.), M. Varnas 14 (4/7 trit.), D. Sabeckis 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), D. Sirvydis 11 (3/9 trit.), G. Maldūnas 8.