Pirmo kėlinio pradžia nežadėjo nieko gero vilniečiams, nes dar pirmajame kėlinyje varžovai įgijo 10-ies taškų pranašumą 15:25. Visgi daugiausiai Justino Gorhamo ir R.J. Cole‘o pastangų vedama sostinės komanda į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama minimaliu skirtumu – 41:42.

Trečiajame kėlinyje „Jeep“ arenos lankai liepsnojo nuo „Ryto“ tritaškių – 4 kartus tinklelį skrodė R.J. Cole‘o metimai, dar vieną pridėjo Gytis Masiulis ir komanda susikūrė apčiuopiamą pranašumą, kuris po trečio kėlinio siekė 11 taškų. Jaunimu rungtynių pabaigoje rėmęsi vilniečiai tik dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 98:81.

Rezultatyviausiai sostinės komandoje žaidė R.J. Cole, pelnęs 21 tašką (4/5 trit.), bei pridėjęs 6 rezultatyvius perdavimus. J. Gorhamas ir Gytis Masiulis (3/4 trit.) pelnė po 13 taškų, Oskaras Pleikys pridėjo 12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, o jaunimo komandoje rungtyniaujantis Gantas Križanauskas įmetė 11 taškų.

Šiose rungtynėse komandai dar nepadėjo vakar į Lietuvą atvykęs Keith Hornsby, jis prie komandos treniruočių turėtų prisijungti artimiausiomis dienomis.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais šeštadienį, rugsėjo 2 d. prieš „Wolves“ komandą. Tai bus pirmosios sirgaliams atviros kontrolinės rungtynės, kurias galės stebėti kiekvienas įsigijęs JBR narystę arba bilietus.

Mažeikiuose – „Lietkabelio“ pergalė

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipa tęsia pasirengimą sezonui – antradienio vakarą Mažeikiuose Roberto Štelmaherio auklėtiniai rezultatu 79:68 iškovojo pergalę prieš stipriausioje šalies lygoje artėjantį sezoną debiutuosiantį „M Basket-Delamode“ klubą, skelbia kklietkabelis.lt.

Mažeikių Ventos progimnazijos sporto salėje vykusiose rungtynėse panevėžiečiai nuo pat pradžių paėmė kontrolę į savo rankas ir jau po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu (30:46). Trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (17:17) ir nors Mažeikių ekipą laimėjo ketvirtąjį kėlinį (21:16), panevėžiečiai iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle.

Kontrolinių rungtynių seriją panevėžiečiai žais be Filipinuose Lietuvos rinktinei atstovaujančių Gabrieliaus Maldūno ir Deivido Sirvydžio. Komandai taip padėti negalėjo dėl traumos nerungtyniavęs Dovis Bičkauskis, „7bet-Lietkabeliui“ atstovavo su komanda besitreniruojantis Domantas Vilys.

Rugsėjo 2 d. (šeštadienį) panevėžiečiai keliaus į Pasvalį, kur sužais dar vienerias kontrolines rungtynes su Pasvalio „Pieno Žvaigždėmis“.

Pirmąją progą išvysti Panevėžyje žaidžiantį „7bet-Lietkabelį“ gerbėjai turės rugsėjo 10-11 d. – miesto arenoje bus surengtas tradicinis Raimundo Sargūno taurės turnyras, kuriame be panevėžiečių taip pat dalyvaus Vilniaus „Rytas“, Pernu „Parnu Sadam“ ir Tartu „Ulikool“ (abi
Estija).

Bilietų prekyba į Raimundo Sargūno vardo turnyrą startuos rugsėjo 1 d., į visas ketverias rungtynes galios „7bet-Lietkabelio“ 2023-24 m. sezono narystės, kurias įsigyti galima iki rugsėjo 11 d.