Šią akistatą iš sirgalių vietų stebėjo „Žalgirio vyriausiasis treneris“ Andrea Trinchieri ir asistentas Massimiliano Menetti.

Atkaklioje kovoje marijampoliečiai pirmavo beveik visą mačą, tačiau šeimininkai vis turėdavo ką pasiūlyti puolime ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.

Tiksint lemiamai minutei svečiai buvo priekyje (60:57), tačiau likus pusei minutės prasiveržimu kauniečių deficitą sumažino Justas Stonkus (59:60).

Po minutės pertraukėlės pražangų taktikos ėmęsi žalgiriečiai prie baudų metimų linijos nusiuntė Dominyką Domarką, kuris neklydo abu kartus (62:59).

Kitoje aikštės pusėje iš toli laimę pabandė Justas Stonkus, bet metimas buvo netikslus, o dar kartą baudas metęs Domarkas realizavo vieną metimą iš dviejų (63:59).

Likus 6 sekundėms, po pasitarimo, Matas Vokietaitis dėjimu sumažino skirtumą (61:63), o prie baudų metimų linijos vėl stojo Domarkas.

Įžaidėjas vėl tikslus buvo tik sykį (64:61) taip palikdamas šansą priešininkams tęsti kovą pratęsime.

Po antrojo netaiklaus Domarko metimo, per likusias 5 sekundes, į greitą ataką nuskuodęs Stonkus iš toli atakavo netaikliai.

Marijampolės ekipos įžaidėjo Domanto Vilio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (2/7 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Žalgiriečiams Vokietaitis per 26 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 efektyvumo balų.

Kauniečiai žaidė be Dovydo Butkos, Manto Juzėno ir Alekso Bieliausko, o svečiai – be Egidijaus Dimšos.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 10 (5/11 dvit., 12 atk. kam.), Justas Stonkus 9 (1/6 trit.), Nedas Montvila (1/6 trit.) ir Emilis Bartninkas (4/5 dvit.) po 8, Dovydas Buika 7 taškai (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 17 (2/7 dvit., 4/5 trit.), Vytautas Šulskis 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Beliavičius (3/7 trit.) ir Giedrius Bergaudas (4/5 dvit.) po 9, Tautvydas Kliučinykas (1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Dominykas Domarkas (1/7 trit.) po 7 taškus.

Igno Urbono ir Arno Adomavičiaus dueto vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (9-22) įsirašė svarbią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Andriaus Šležo auklėtiniai namie 93:81 (25:21, 24:21, 29:22, 15:17) įveikė „Šilutę“ (7-25) ir nutraukė 7 nesėkmių seriją.

Geriausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ čempionate sužaidęs 16-metis I. Urbonas per 30 minučių pelnė 23 taškus (2/4 dvitaškiai, 6/7 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą

Į „Rytą-2“ sugrįžęs A. Adomavičius per 27,5 minutės pridėjo 18 taškų (5/9 dvit., 2/9 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, ir 18 efektyvumo balų

Pirmuosius tris kėlinius savo pranašumą vis didinę vilniečiai trečiojo ketvirčio pabaigoje įgijo rekordinę persvarą (78:58) ir paskutinės 10 minučių sostinėje buvo tik formalumas.

Po šios pergalės vilniečiai užsitikrino tarpusavio pranašumą antrajame pogrupyje, kadangi įveikė šilutiškius tris kartus iš trijų.

Šilutės ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Patrickas Robinsonas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 19 taškų (7/11 dvit., 5/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Vilniečiams ant parketo nepadėjo Gantas Križanauskas, Gabrielius Jokubauskas ir Nojus Kulieša, svečiai rungtyniavo be Jaleno Warreno bei Lauryno Balkūno.

„Rytas-2“: Ignas Urbonas 23 (6/7 trit., 3 per. kam.), Arnas Adomavičius 18 (5/9 dvit., 2/9 trit., 8 rez. perd.), Modestas Babraitis (7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Gediminas Alisas (3/8 dvit., 5/5 baud.) ir Danielius Kasparas (5/7 dvit.) po 11, Ernestas Naruševičius 8 taškai (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

„Šilutė“: Patrickas Joshua Robinsonas 19 (7/11 dvit., 5/10 baud.), Yevhenas Balabanas 18 (4/8 trit.), Vadymas Prokopenko 11 (4/6 dvit.), Mykolas Ivanauskas 10 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Edgaras Preibys 8 taškai.

Palangos „Olimpas“ (26-5) užfiksavo ilgiausią pergalių seriją šiame „7bet-NKL“ sezone. Pajūrio ekipa namuose 83:67 (23:13, 17:18, 11:21, 32:15) nugalėjo „Jurbarką-Karį“ (17-14) ir laimėjo 14 kartą iš eilės.

Paskutinį kartą 14 pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse buvo užfiksavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuriai tai pavyko padaryti 2021-2022 m. sezone.

Įpusėjus paskutiniam rungtynių kėliniui šeimininkai priekyje buvo minimalia persvara (62:61), bet tada palangiškiai pakilo į lemiamą šturmą.

„Olimpas“ surinko 14 taškų be atsako ir sudavė lemtingą smūgį, po kurio, per beveik dvi likusias minutes, jurbarkiečiai nebeatsikėlė (76:61).

Nugalėtojams Julius Kazakauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Karolis Guščikas per 28 minutes pridėjo 17 taškų (7/15 dvit.), 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

Jurbarkičių gretose Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šeimininkams šiame susitikime vertėsi be Tado Budrio, Roberto Syčiaus ir Justo Vieversio.

„Olimpas“: Karolis Guščikas (7/15 dvit., 8 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius (5/5 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.) po 17, Julius Kazakauskas 14 (5/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 33 naud.), Robert Subotkevič 13 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Valunta 10 taškų (2/4 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis (3/4 trit., 7 kld.) ir Karolis Kokoška (2/6 trit.) po 11, Mindaugas Lukauskis 9 (3/7 trit.), Lukas Žukauskas 8 taškai (5 atk. kam.).