Graikijos atstovams itin nesėkmingai susiklostė pirmasis kėlinys, o tiksliau antroji jo pusė, kai buvo pralaimėta atkarpa net 1:21 ir atsilikta 10:27.

Visgi vėliau gynybą suaktyvinę šeimininkai sugebėjo panaikinti deficitą ir daugiausiai po didžiosios pertraukos tiesiog sužverėjusio Derricko Williamso pastangomis pavijo savo varžovus.

Tiesa, lemiamu metu viską vėl sutvarkė Mike'as Jamesas, finišavęs su 27 taškais (6/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 6/10 baudos).

13 taškų nugalėtojams pridėjo Ellie Okobo, po 10 – Johnas Brownas ir Donta Hallas.

Starto penkete mačą pradėjęs Donatas Motiejūnas per 5 minutes pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvitaškis, 0/1 tritaškių), 1 sugriebtu kamuoliu ir 3 pražangomis.

PAO ekipai net 28 taškus ir 6 atkovotus kamuolius parūpino D. Williamsas (5/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 6/7 baudos).

Mateuszas Ponitka pasiūlė 12 (10 atk. kam.), o buvęs „Monaco“ mažylis Parisas Lee – 11 taškų.

Artūras Gudaitis per 27 min. suvertė 10 taškų (5/8 dvitaškiai), nusiėmė 5 atšokusius kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Tuo metu techninę pražangą už ginčus su teisėjais užsidirbęs Marius Grigonis per 15 min. sumetė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė, o 4 prarado ir išsibaudavo.

Beje, prieš pat šią dvikovą paaiškėjo, kad jau artimiausiu metu PAO gretas papildys dar vienas buvęs „Monaco“ žaidėjas – Dwayne'as Baconas, su kuriuo suderinta dviejų metų sutartis.

Po antausio savaitės viduryje reabilitavosi dabartinis čempionas Stambulo „Anadolu Efes“ (2-2) klubas, kuris savo arenoje 78:74 (22:23, 19:14, 17:23, 20:14) įveikė Berlyno ALBA (3-1) kolektyvą.

Beveik pusę taškų Turkijos grandui surinko Vasilijė Micičius ir Willas Clyburnas, atseikėję atitinkamai 20 (11 rez. perd.) ir 16 taškų.

Albatrosams po 15 taškų atnešė Tamiras Blattas ir Yovelis Zoosmanas.