Duško Ivanovičiaus atleidimas ir Ioannio Sfairopoulo pasamdymas nesuveikė – nesėkmingai Eurolygoje startavusi „Crvena Zvezda“ (1-4) patyrė dar vieną pralaimėjimą, kai 86:88 (13:22, 29:20, 23:11, 21:35) neatsilaikė prieš Željko Obradovičiaus treniruojamą „Partizan“ (2-3).

Karštą susitikimą įspūdingu spurtu 17:2 pradėjo „Partizan“, bet tuo varžovų nenokautavo. Dar iki didžiosios pertraukos rezultatas tapo lygus (42:42), o po sėkmingos Roko Giedraičio atkarpos trečio kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė CZ – 65:53.

Lemiamo ketvičio pradžioje 13 taškų persvarą (68:55) įgiję raudonai-balti pergalingai finišuoti nesugebėjo: užsikūręs šeimininkų gynėjas Aleksa Avramovičius „Partizan“ atsiliekant 70:77 per trumpą atkarpą vienas sumetė 10 taškų ir perlaužė eigą – 83:80.

Paskutinėmis minutėmis komandos keitė baudų metimais, bet ištraukti laimingo bilieto „Crvenai Zvezdai“ nebepavyko.

„Partizan“ gretose rezultatyviausi buvo A. Avramovičius su 14 ir Zachas LeDay'us su 13 taškų.

Ognjenas Jaramazas pridėjo 12, o Frankas Kaminsky – 11 taškų. Tuo metu įprastinis ekipos lyderis Kevinas Punteris šį kartą buvo labiau jos inkaras – 8 jo pelnytus taškus nusvėrė net 7 padarytos klaidos (-3 naud. balai).

Po krepšiais skraidęs Joelis Bolomboy'us CZ parūpino 16, Shabazzas Napier – 14 (7 klaidos), Adamas Hanga ir Yago dos Santosas – po 11, o Milošas Teodosičius – 9 taškus (1/6 tritaškis, 4/7 baudos, 6 rez. perd.).

Nors R. Giedraitis ir vėl pasirodė starto penkete, jis žaidė 9 minutėmis mažiau nei prie D. Ivanovičiaus, kur jo vidurkis buvo 28-ios.

Lietuvis per 19 min. pasižymėjo 8 taškais (1/2 dvitaškis, 2/3 tritaškiai), 2 atkovotais kamuoliais, 1 klaida ir 5 naudingumo balais.

„Crvena Zvezda“ vertėsi be susižeidusio Nemanjos Nedovičiaus paslaugų.