A grupė:

Penktąją pergalę pasiekė grupės lyderė Vitorijos „Tau Ceramica" ekipa. Ji namie 77:59 (21:25, 28:10, 18:12, 10:12) nugalėjo Bambergo GHP krepšininkus, kurie patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Iškovojusi pergalę solidžiu skirtumu Ispanijos komanda išliko grupės lydere. Norėdami aplenkti „Tau Ceramica", žalgiriečiai turėtų nugalėti Strasbūro krepšininkus 40 taškų skirtumu.

„Tau Ceramica“: Travisas Hansenas ir Serkanas Erdoganas - po 19 tšk.

GHP: Demondas Malletas - 22 tšk., Koko Archibongas - 11 tšk.

Ketvirtąją kartą nugalėjo Trevizo „Benetton“ ekipa, išvykoje 83:57 (16:18, 23:11, 23:10, 21:18) sutriuškinusi Atėnų AEK krepšininkus. Graikai Trevizo komandai priešinosi pirmąsias 10 minučių. Vėliau „Benetton“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir ėmė dominuoti aikštelėje.

Šiame mače Italijos klubui jau padėjo Ramūnas Šiškauskas. Tiesa, po traumos grįžęs lietuvis aikštelėje praleido vos vieną minutę, per kurią prametė abu dvitaškius.

„Benetton“: Drew Nicholasas - 17 tšk., Andrea Bargnani ir Marcusas Goree (7 atk. kam.) - po 16 tšk.

AEK: Lionelis Chalmersas - 21 tšk., Tayloras Coppenrathas - 10 tšk.

C grupė:

Po pirmojo pralaimėjimo Malagos komandai, „Panathinaikos“ reabilitavosi ir 82:67 (17:27, 27:15, 18:16, 20:9) įveikė grupės autsaiderius Po Ortezo „Elan Bearnais“ krepšininkus.

Prancūzai sėkmingai priešinosi tituluotiems varžovams ir po pirmojo kėlinuko buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau Željko Obradovičiaus auklėtiniai susikaupė ir išlygino rezultatą. Lemiamam spurtui per ketvirtąjį kėlinį, „Elan Bearnais“ krepšininkams pritrūko jėgų.

„Panathinaikos“: Michaelas Batiste'as - 25 tšk., Vassilis Spanoulis - 17 tšk., Dimitrios Diamantidis - 11 tšk.

„Elan Bearnais“: Lonnie Cooperis - 12 tšk. (7 rez. perd.), Arturas Drozdovas, Clintas Harrisonas ir Anthony Luxas - po 11 tšk. (8 atk. kam.).

Triuškinančią ketvirtąją pergalę pasiekė Maskvos CSKA krepšininkai, bandantys įrodyti, kad po pirmųjų dviejų iš eilės patirtų nesėkmių buvo „nurašyti“ nepelnytai. Trečiadienį CSKA išvykoje 82:49 (20:12, 24:12, 18:16, 20:9) sutriuškino Stambulo „Ulker“ komandą, patyrusią jau penktąjį pralaimėjimą.

Nuo susitikimo pradžios atitrūkę rusai už aikštelės šeimininkus buvo pranašesni visais žaidimo aspektais. Tuo tarpu krizės kamuojamą Turkijos klubą nušvilpė jų pačių sirgaliai.

CSKA: Matjažas Smodišas - 18 tšk., Davidas Andersenas - 16 tšk., Trajanas Langdonas - 12 tšk.

„Ulker“: Marcusas Haislipas - 11 tšk., Mirsadas Turkcanas - 10 tšk. (9 atk. kam.)

Dar vieną pralaimėjimą patyrė Belgrado „Partizan“ krepšininkai. Jie namie 67:86 (22:16, 12:26, 25:17, 8:27) nusileido Malagos „Unicaja“ ekipai. Likus dešimt minučių iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau puikiai paskutinį ketvirtį sužaidę ispanai laimėjo rungtynes solidžiu skirtumu, kuris neatspindi aikštelėje vykusios kovos.

„Partizan“: Dejanas Milojevičius - 23 tšk. (8 atk. kam.), Geraldas Brownas - 12 tšk.

„Unicaja“: Jorge Garbajosa - 19 tšk. (8 atk. kam.), Danielis Santiago - 16 tšk., Walteris Herrmannas - 13 tšk.