Karolis Petrukonis nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 14 su puse minutės (14:29) jis pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Augustas Pečiukevičius įmetė 7 taškus, sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas ir 5 pražangas. Per 21 su puse minutės (21:21) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė vos 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

18 taškų nugalėtojams pelnė Timo Eichfussas, po 9 - Tanelis Sokkas ir Gertas Dorbekas.

Antrą nesėkmę patyrusių svečių gretose išsiskyrė Nemanja Miloševičius (18 tšk.) ir Giordanas Watsonas (17 taškų).

Pirmos konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Tartu „Rock“ (Estija)431272:2647
2.Tirgu Žiu „Energia“ (Rumunija)422281:2666
3.Kermendo „Egis“ (Vengrija)422292:3066
4.Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija)413277:2865

Iš viso FIBA „Iššūkio taurės“ krepšinio turnyre dviejose konferencijose ir aštuoniose grupėse žaidžia 32 ekipos, o į antrą varžybų etapą - „LAST-16“ turnyrą - pateks po dvi geriausias grupių komandas.