Finalinėse antrojo etapo rungtynėse kirkšnies traumą gavo vienas labiausiai turnyro atmosferą kaitinančių žaidėjų – Žygimantas Skučas. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ši trauma užkirto kelią jam tęsti pasirodymą Palangoje.

„Tai buvo fainas šou. Manau, kad ypač įdomu žiūrėti tiems, kurie nesusikaupia žiūrėdami įprasto krepšinio rungtynes, – patirtį pirmuosiuose etapuose įvertino Ž. Skučas. – Buvo malonu ir po tiek laiko pamatyti visus krepšinio žmones, kurie susirinko į Palangą.“

Šiuo metu Utenos klubas savo sudėtyje turi penkis žaidėjus – Darių Tarvydą, Vytautą Šulskį, Igną Vaitkų, Gintautą Matulį ir Arną Beručką.

Trečiajame turnyro etape jie startuos neįprastu laiku – ketvirtadienį ir penktadienį (liepos 16–17 d.).

„Manau, kad mes visi esam kieti žaidėjai. Tai puikiai žinau, nes pačiam yra tekę žaisti prieš visus komandos draugus, – teigė puolėjas. – Galbūt dabar pagerės pataikymas iš toli, atsiras kitų galimybių. Tikiu ir noriu, kad žaidime pablogėjimo neatsirastų.“

Visgi Ž. Skučo šou „Hoptrans 3x3“ turnyre visiškai nesibaigia.

Nors dėl traumos žaidėjas praleis likusius du etapus, tačiau televizijos žiūrovai galės klausytis jo, kaip komentatoriaus, įžvalgų finalinio turnyro etapo (liepos 24-25 d.) transliacijų metu.

„Kol kas komentuoti ar užsiimti žurnalistika nėra tekę, todėl tikslų sau čia nesu išsikėlęs, – apie naują patirtį kalbėjo Ž. Skučas. – Tikiuosi atvažiuoti ir pamatyti, kaip laimi mano komanda.“

Šiuo metu „Juventus-Uniclub Casino“ turnyro lentelėje yra tvirtai įsitaisiusi pirmoje vietoje, o surinkti įskaitiniai taškai šiai komandai jau užtikrino patekimą į finalinį etapą.

Anot Ž. Skučo, Utenos komanda paskutinį savaitgalį vis tiek turėtų kovoti dėl čempionų titulo.

„Prognozuočiau, kad į finalą dar pateks „Vytis-Gulbelė“. Tikėjausi, kad „CBet“ ar „Tauras“ jiems įkąs, bet kol kas iki to yra toli“, – rimčiausius pretendentus kovoti su uteniškiais išskyrė Ž. Skučas.

Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų. Visas kovas tiesiogiai transliuoja televizijos kanalas TV6 bei TV3 Play.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės