Savų žiūrovų akivaizdoje žaidusios lietuvės labai prastai pradėjo rungtynes tiek puolime, tiek gynyboje ir po pirmo kėlinio turėjo net 21 taško deficitą - 8:29.

Antrame kėlinyje vyko lygi kova ir prieš pertrauką skirtumas nė kiek nepakito (20:41). Trečiame kėlinyje „Kibirkštis-VIČI“ krepšininkėms sumažinti skirtumą pavyko tik vienu tašku (36:46).

Lemiamame ketvirtyje šeimininkės kilo į lemiamą šturmą ir sumažinusios atsilikimą iki aštuonių taškų (55:63). Tačiau atsiradusią viltį sėkmingai užgesinusios viešnios iš Rusijos įsirašė antrą pergalę, o „Kibirkštis-VIČI“ komandai tai buvo antrasis iš eilės pralaimėjimas - 55:68.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ 55:68 (8:29; 12:12; 16:15; 19:12) Maskvos srities Vidnojės „Sparta&k“

„Kibirkšties-VIČI“: Vita Kuktienė 14, Sofija Aleksandravičius 13, Mantė Kvedaravičiūtė 8, Hollie Mershon 6, Ieva Krastina 5, Greta Šniokaitė 4, Rima Valentienė 3 (5 atk. kam.), Lina Pikčiūtė 2 (6 atk. kam.).

„Sparta&k“: Sonja Petrovič (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jevgenija Beljakova (7 atk. kam.) po 19, Asjha Jones 14 (8 atk. kam.).