Tai pirmas sezone mačas, kai „Mavericks“ nepelnė nė 100 taškų.

38 minutes žaidęs Luka Dončičius suvertė 30 taškų, tačiau iš žaidimo pataikė tik 12 iš 27-ių metimų (11/19 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud.), taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

K. Irvingas pelnė 26 taškus (11/22 met. iš žaidimo), tačiau likę „Mavericks“ žaidėjai kartu surinko vos 32 taškus.

„Clippers“ kontroliavo rungtynes nuo pirmo ketvirčio ir nesuteikė svečiams didesnių progų sugrįžti į rungtynes.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai turėjo 24-ių taškų pranašumą (74:50), „Mavericks“ lemiamo ketvirčio pradžioje skirtumą sumažino iki 13 taškų (70:83), bet po minutės pertraukėlės „Clippers“ šovė į priekį ir likus 4 min. disponavo solidžia persvara (101:81).

„Clippers“ pajėgas į priekį vedė Paulas Georgas, per 36 minutes pelnęs 25 taškus, jam sėkmingai talkino Terance'as Mannas – 17 taškų, Ivica Zubacas karaliavo po krepšiais – 14 atkovotų kamuolių ir 11 taškų, nugalėtojams taip pat 15 taškų pelnė nuo suolo kilęs Russellas Westbrookas, 14 pridėjo Normanas Powellas.

„Mavericks“ Vakarų konferenciojoje žengia 4-oje vietoje, „Clippers“ kabinasi į pirmąjį dešimtuką.