Starto penkete mačą pradėjęs T. Lydeka rungtyniavo 32 minutes. Aukštaūgis surinko 20 taškų (8/9 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, sykį pažeidė taisykles, 2 kartus suklydo ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas net 34 efektyvumo balus.

Pagal šį rodiklį jis tapo naudingiausiu Italijos pirmenybių turo krepšininku.

A. Urbutis per 7 minutes pasižymėti nesuspėjo (0/1 dvitaškiai). Krepšininkas sugriebė ir perėmė po kamuolį bei 2 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jamesas White'as.

Tuo metu Deivido Gailiaus atstovaujama Bolonijos „Canadian Solar“ (15/11) ekpa patyrė nesėkmę - ji svečiuose 66:71 (15:20, 18:5, 16:15, 17:31) turėjo pripažinti Venecijos „Umana“ (16/10) klubo pranašumą.

Lietuvis ant parketo praleido 11 minučių. Krepšininkas pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 sykius pažeidė taisykles ir suklydo.

„Umana“: Szymonas Szewczykas 13, Timothy Bowersas (9 atk. kam.) ir Alvinas Youngas po 12 taškų.

„Canadian Solar“: Chrisas Robertsas-Douglas 21, Petteri Koponenas 17 taškų.