Pirmus du kėlinius ant parketo vyko atkakli ir permaininga kova, bet po pertraukos „kariai“ įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė dviženklę persvarą (76:65). Tačiau „keltai“ nepalūžo ir ketvirtame kėlinyje metė rimtą iššūkį ir netgi kelis kartus pirmavo.

Likus žaisti 41 sek. Isaiah Thomasas prasiveržimu išlygino rezultatą (103:103), o per likusį laiką Stepheno Curry dvitaškis skriejo pro šalį skriejo, o I. Thomaso tritaškį blokavo Shaunas Livingstonas. Abi komandos dar turėjo menkas progas, bet desperatiški bandymai nebuvo sėkmingi.

Pratęsime situaciją kontroliuoti bandė „Warriors“, bet į kiekvieną jų metimą metimą atsaką rasdavo ir Bostono žaidėjai, todėl teko žaisti dar penkias papildomas minutes.

Jose iniciatyvos ėmėsi praėjusio NBA finalo MVP Andre Iguodala, kuris kartu su Sh. Livingstonu ir Draymondu Greenu galiausiai nukalę „Auksinės valstijos“ komandai 24-ąją pergalę iš eilės.

Verta pažymėti, kad „Warriors“ treneris Luke'as Waltonas šiame mače turėjo verstis be traumuotų Klay Thompsono ir Harrisono Barneso pagalbos.

„Celtics“: Kelly Olynykas 28, Avery Bradley 19, Isaiah Thomasas 18 (10 rez. perd.), Jae Crowderis 15, Evanas Turneris 13 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Davidas Lee 10 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 38 (3/14 dvit., 6/13 trit., 14/14 baud. met., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Draymondas Greenas 24 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 5 blk.), Andre Iguodala 13 (10 atk. kam.), Festusas Ezeli (12 atk. kam.) ir Shaunas Livingstonas po 12 taškų.