Rungtynių pradžia kauniečiams nebuvo palanki ir po dviejų kėlinių jie atsiliko 43:49. Į trečia kėlinį Andrea Trinchieri auklėtiniai žengė su visiškai nauja energija ir per jį rungtynes apvertė aukštyn kojomis – antrą pusę laimėjo 53:32.

Pirmais savo taškais Eurolygoje pasižymėjo ir vyšnaitę ant pergalės torto uždėjo 21-erių Nedas Montvila. Jaunasis lietuvis likus 30 sekundžių ketvirtame kėlinyje pataikė įspūdingą aukštos trajektorijos tritaškį.

Statistika

„Žalgirio“ gretose akivaizdų lyderį išskirti šįkart – neįmanoma. 14 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus užfiksavo komandos žvaigždė Keenanas Evansas, asmeninį rezultatyvumo rekordą pasiekė Edmondas Sumneris – 16 taškų ir 3 atkovoti kamuoliai (13 naudingumo balų).

Naudingiausias buvo aukštaūgis Kevarriusas Hayesas. Amerikietis per 21 minutę pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas, už tai sukaupė 26 naudingumo balus. Puikiai komandos draugams talkino Dovydas Giedraitis ir Laurynas Birutis – abu pelnė po 12 taškų.

Svečių gretose absoliutus lyderis buvo Tornike Šengelija – 19 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai (23 naud. bal.). Jam solidžiai padėjo latvis Rihards Lomazs, kuris pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.)

„Žalgiris“: E.Sumneris 16, K.Evansas 14 (7 rez. perd.), K.Hayesas 13 (6 atk. kam., 2 per. kam.), D.Giedraitis 12, L.Birutis 12, L.Lekavičius 9, T.Dimša 6, E.Ulanovas 5, D.Lavrinovičius 4, N.Montvila 3, A.Butkevičius 2, B.Manekas 0.

„Virtus“: T.Shengelia 19, R.Lomazsas 15, A.Abassas 12.

Primename, kad pačiose pirmose šio sezono rungtynėse Bolonijoje „Žalgiris“ įveikė „Virtus“ rezultatu 82:79.

Kitą mačą kauniečiai žais ketvirtadienį, nuo 20 val., kai taip pat namuose priims Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija).