Pirmąsias rungtynes Burže prancūzės antradienį laimėjo 66:60.

Vilnietės po trejų metų pertraukos liko už Finalo ketverto varžybų borto.

Rezultatyviausiai penktadienį TEO ekipoje žaidė Katie Douglas, pelniusi 17 taškų ir atkovojusi 7 kamuolius. Jelena Levčenka įmetė 10 (6 atk. kam.), Milica Dabovič ir Eglė Šulčiūtė - po 6 taškus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Evanthia Maltsi (16 tšk.), Catherine Melain ir Celine Dumerc (po 12 tšk.).

Taškas į tašką prasidėjusių rungtynių pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nesisekė įgyti didesnio pranašumo. Po Milicos Dabovič tritaškio aikštės šeimininkės pirmavo 15:14, tačiau per paskutines kėlinio minutes prancūzės perėmė iniciatyvą ir surinkusios 5 „sausus“ taškus išsiveržė į priekį (19:15).

Antrojo ketvirčio pradžioje vilnietėms po Ebony Hoffman dvitaškio buvo pavykę priartėti (19:21), tačiau 5 taškus iš eilės pelniusi „Bourges Basket“ ekipos lyderė Celine Dumerc sugrąžino savo ekipai pranašumą (26:19). Per antrąjį ketvirtį vilnietės kelis kartus buvo priartėjusios, tačiau pasiekti persilaužimo TEO ekipai neleido po krepšiu nardžiusios ir taškus rinkusios „Bourges Basket“ gynėjos.

Po didžiosios pertraukos TEO krepšininkės kelis kartus vėl kvėpavo oponentėms į nugarą (35:37, 40:42), tačiau netaiklūs metimai ir klaidos persverti rezultato neleido. Viešnios iš Prancūzijos pajutusios vilniečių alsavimą pelnydavo taškus ir susigrąžindavo 5-7 taškų persvarą.

Per lemiamą ketvirtį pasiekti persilaužimo TEO krepšininkėms taip pat nepavyko. Po sėkmingų atakų jos priartėjo iki 2 taškų (50:52), tačiau varžovės jau po kelių minučių susigrąžino solidesnę persvarą (57:50).

Vilnietėms per mačą su „Bourges Basket“ labai trūko rezultatyvaus Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, E.Hoffman ir keturis baudos metimus ketvirtajame kėlinyje prametusios Sandros Valužytės žaidimo. TEO lyderės pelnė atitinkamai 4, 2 ir 5 taškus. J.Štreimikytė-Virbickienė pirmąjį metimą pataikė tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui.

TEO - "Bourges Basket" 54:60 (15:19, 14:16, 14:15, 11:10)

TEO: Katie Douglas 17 (0/5 trit., 6/11 dvit., 5/6 baudų; 7 atk. kam., 4 per. kam.), Jelena Levčenka 10 (5/10 dvit.; 6 atk. kam.), Milica Dabovič ir Eglė Šulčiūtė po 6, Sandra Valužytė 5 (1/6 baudų), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (2/11 metimų; 6 atk. kam., 5 kld.) ir Aušra Bimbaitė po 4, Ebony Hoffman 2.

"Bourges Basket": Evanthia Maltsi 16 (1/4 trit., 6/9 dvit., 1/2 baudų), Catherine Melain (7 atk. kam.) ir Celine Dumerc po 12, Vicky Hall 10 (6 atk. kam.), Florence Lepron 6, Emmeline Ndongue 3 (5 atk. kam., 5 kld.), Sonja Kireta 1.