B grupės susitikime „Šiauliai“ (1/0) tik po atkaklios kovos 88:77 (16:16, 17:21, 24:21, 31:19) pabaigoje palaužė Palangos ekipą, kurios rungtynes stebėjo klubo prezidentas Jonas Vainauskas.

Gedvydas ir Jonas Vainauskai

Jau nuo mačo pradžios palangiškiai nepaleido varžovų pirmyn ir žengė koja kojon šalia. Jokūbas Rubinas ir Antwanas Walkeris pabandė „Šiaulius“ truktelėti pirmyn (21:16), tačiau Mantas Litvinas atsakė tritaškiu, o Tado Budrio metimai toliau užkūrinėjo šeimininkus – 23:24.

Galiausiai Karolis Guščikas persvėrė rezultatą „Olimpo“ naudai – 25:24. Po dviejų ketvirčių šeimininkai buvo nusiteikę pozityviai – 37:33.

Po pertraukėlės šiauliečiams sunkiai sekėsi užkurti puolimą labiau, o tuo naudojosi šeimininkai, didinę atotrūkį po trijų Mariaus Runkausko baudų metimų – 48:39. Tiesa, reakciją „Šiauliai“ galiausiai parodė, lygino rezultatą, o po trijų ketvirčių atsiliko tik minimaliai – 57:58.

Iniciatyvą šiauliečiai perėmė ketvirtame kėlinyje. Dovydas Romančenko ir Eimantas Stankevičius rinko labai svarbius taškus, o po J.Rubino šūvio pranašumas augo iki 9 taškų – 69:60. Tiesa, šeimininkų tai nepalaužė. „Olimpas“ liko kovoje (67:73), bet galutinai savo pranašumą „Šiauliai“ įrodė po dar trijų taiklių atakų iš eilės – 86:74.

Kitą Citadele KMT mačą „Olimpas“ spalio 17 dieną žais prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“, o „Šiauliai“ spalio 19 dieną viešės pas Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

„Olimpas“: Marius Runkauskas 12, Paulius Danisevičius 11 (11 rez. perd.), Karolis Guščikas (7 atk. kam.), Robertas Subotkevičius ir Tadas Budrys – po 10, Julius Kazakauskas 9 (3/3 trit.).

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 25 (3/6 trit.), Tomašas Pavelka (9 atk. kam.) ir Jokūbas Rubinas – po 17, Paulius Danusevičius 10 (11 atk. kam.).