Susitikimo pradžioje Šakių krepšininkai žaidė kovingai, jie ne tik laimėjo pirmąjį kėlinį, bet ir antrojo pradžioje įgijo dviženklę persvarą- 33:23. LSU komandai iki kėlinio pabaigos pavyko tik sušvelninti rezultatą- 43:48. Trečiąjį kėlinį „LSU-Atleto“ krepšininkai pradėjo susikaupę ir laimėję trijų minučių atkarpą 12:2, įsiveržė į priekį 55:50.

Po Vidmanto Sragauskio tritaškio metimo, kėlinio viduryje LSU krepšininkai pirmavo jau dešimties taškų persvara - 67:57, o kėlinį laimėjo 75:64. Paskutinėje susitikimo dalyje LSU komanda ir toliau didino greitį, o Šakių krepšininkai pritrūko jėgų. Įpusėjus kėliniui Kauno rajono komandos persvara nekėlė abejonių- 85:67, o susitikimą aikštės šeimininkai laimėjo peržengę šimto taškų ribą - 103:80.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Šarūnas Vingelis 21 (5/6 trit., 5 atk.kam.), Žygimantas Skučas (5/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk.kam.) ir Vidmantas Sragauskis (4/5 dvit., 4/7 dvit., 5 atk.kam.) po 20, Karolis Babkauskas (11 rez.perd.) 19, Šarūnas Beniušis 9 (8 atk.kam.).

„Zanavykui“ daugiausiai, 24 taškus, pelnė Paulius Beliavičius 24, Vilius Šumskis pridėjo 18.

Rytoj „LSU-Atletas“ turnyro finale žais su Alytaus „Dzūkijos“komanda, kuri antrame pusfinalyje rezultatu  82:66 (26:15, 25:10, 13:26, 18:15) nugalėjo Baltijos krepšinio lygoje rungtyniaujančius Atyrau „Barsy“ krepšininkus iš Kazachstano.

21 tašką nugalėtojams pelnė Darius Gvezdauskas, 13 - Paulius Dambrauskas, 12 - Eigirdas Žukauskas, 10 - Adamas Lapeta.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Dmitrijus Gavrilovas (11 tšk.), Gytis Sirutavičius, Edgaras Želionis ir Michailas Jevstignejevas (po 10 tšk.), o Lukas Brazdauskis į alytiškių krepšį įmetė 4 taškus.

Finalas vyks 13 valandą Garliavos sporto ir kultūros centre. 11 valandą bus žaidžiamos rungtynės dėl 3-ios vietos.