36-erių vidurio puolėjas per 48 minutes surinko 38 taškus, atkovojo 25 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 varžovų metimus, o jo atstovaujama Taojuano „Leopards“ (1 pergalė/1 pralaimėjimas) ekipa 120:115 (28:40, 23:32, 28:19, 26:14, 15:10) po pratęsimo įveikė Taipėjaus CTBC DEA krepšininkus (3/2).

2004 m. pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinktas D. Howardas išmetė net 10 tritaškių (pataikė 2), o iš viso varžovų krepšį atakavo net 32 kartus (pataikė 14). Tikslą pasiekė ir 8 iš 12 jo baudų metimų.

NBA lygoje 1242 rungtynes sužaidęs D. Howardas iš viso per karjerą atliko 103 tolimus metimus, o pataikė – 22. Jo baudų pataikymo vidurkis siekė tik 56,7 proc.

Naujoje komandoje D.Howardui neblogai talkino 21 tašką surinkęs amerikietis Jasonas Williamsas.

Taipėjaus CTBC DEA komandoje pasižymėjo net 51 tašką pelnęs Mohammadas Gadiaga.

CTBC DEA gretose žaidžiantis lietuvis Edgaras Želionis įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.