Rungtynes panevėžiečiai pradėjo pataikydami tris tolimus metimus iš septynių, tačiau po pirmųjų dešimties minučių minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (18:19).

Antrajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ startavo atkarpa 11:3 ir pirmavo 29:22. Visgi pirmąją mačo dalį sėkmingiau uždarė svečiai, o paskutinę ketvirčio sekundę tritaškį įsmeigė L.J. Figueroa (43:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovų lyderis Trevionas Williamas užsidirbo ketvirtą asmeninę, o Juanas Nunezas netrukus gavo dvi technines ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Panevėžiečiams per trečiąjį kėlinį pavyko panaikinti aštuonių taškų deficitą (46:54) ir į lemiamą ketvirtį nusinešti trapią persvarą (68:65). Prabėgus beveik pusei ketvirtojo kėlinio po Valinsko tritaškio šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (82:72).

Visgi svečiai rankų nenuleido ir likus kiek daugiau nei dviem minutėms sumažino atsilikimą iki minimalaus (87:86), o prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė trys taškai (91:88).

Likus 18 sekundžių Tobias Jensenas prametė iš toli, kitoje aikštelės pusėje Orelikas pataikė baudos metimą (92:88), į kurį dvitaškiu atsakė Trevonas Williamsas (92:90). Švieslentėje degant trims sekundėms Orelikas realizavo abi baudas ir panevėžiečiai triumfavo 94:90.

„Lietkabelis“ su 5 pergalėmis pakils tarp 6-ių stipriausių B grupės komandų.

„Lietkabelis“: PauliUs Valinskas 24 (3/4 dvit., 4/6 trit., 6/8 baud.) Gediminas Orelik 17, Deividas Sirvydis 16, Nikola Popovič 11, Liutauras Lelevičius 7, Gabrielius Maldūnas ir Stefan Birkevič po 6, Martynas Varnas 4.

„Ratiopharm“: Karim Jallow 24, LJ Figueroa 13, Tobias Jensen ir Trevion Williams po 11 taškų.

Artimiausias rungtynes Nenado Čanako auklėtiniai žais gruodžio 27-ą Italijoje prieš Trento „Dolomiti Energia“.

Dešimties komandų B grupėje panevėžiečiai praėjusią savaitę Graikijoje, Salonikuose 60:69 nusileido „Aris“ ekipai, o sekmadienį Betsafe-LKL fronte suklupo Kėdainiuose (94:106).

Panevėžio klubui negalėjo padėti Vytenis Lipkevičius. Nors registruotas Dovis Bičkauskis, jis dar neišbėgo ant parketo šio vakaro rungtynėse.

Pirmasis tarpusavio mačas Ulme baigėsi šeimininkų pergale 99:74.