P. Šakinis per 17 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, 2 sykius prasižengė bei kartą suklydo.

„LF Basket“: Rudy Mbemba 17 (7 rez. perd.), Justinas Saffordas 15 (8 atk. kam.), Martinas Pahlmbladas 10 taškų.

„Dolphins“: Edgaras Jeromanovas 24, Oladapo Ayuba 15 (11 atk. kam.), Sylvesteris Seay'us 10, Petras Baločka 8 (8 atk. kam), Povilas Šakinis 3 taškai.

E.Žabas vedė Jamtlando „Basket“ ekipą į pergalę

Namuose žaidusi Evaldo Žabo atstovaujama Jamtlando „Basket“ (3-4) ekipa, įtikinamu rezultatu 101:83 (22:18, 28:27, 24:13, 27:25), nugalėjo Solnos „Vikings“ (2-5) komandą.

E. Žabas per aikšėje praleistas 34 minutes pelnė 26 taškus (6/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Jamtland Basket“: Evaldas Žabas 26 (9 atk. kam.), Draženas Klaričius 19, Brynjaras Bjornssonas 17, Boakai Lalugba 13 taškų (14 atk. kam.).

„Dolphins“: Stephenas McDowellis 28 (4 rez. perd.), Logi Gunnarssonas 17, Johanas Westerlundas ir Avery Jukesas (6 atk. kam.). po 14 taškų.

M.Griškėnas pelnė 8 taškus

Į penktą vietą nukrito Sioderteljės „Kings“ klubas su Mantu Griškėnu, išvykoje 75:93 (22:22, 14:26, 13:21, 26:24) nusileidęs kitai čempionato lyderei Sundsvalio „Dragons“ ekipai.

Lietuvis įmetė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo bei dusyk prasižengė. Per beveik 24 su puse žaidimo minutės (24:21) M. Griškėnas pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 8 bei 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviai svečių gretose žaidė Kennethas Simmsas (17 tšk.) bei Johnellas Smithas (12 tšk.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.