36-erių metų K. Lavrinovičius sužaidė tiesiog nuostabų mačą – jis vos per 21 minutę pelnė 28 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, blokavo metimą, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko net 36 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“ puikiai pradėjo trečią kėlinį – po K. Lavrinovičiaus tritaškio su varžovo pražanga vilniečiai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (66:62).

Ketvirčio pabaigoje „Lietuvos rytas“ pagaliau pajautė žaidimo skonį ir taiklių Roko Giedraičio bei Ado Juškevičiaus tritaškių dėka susikrovė 8 taškų persvarą (76:68).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui, „Lietuvos rytas“ dar labiau įsibėgėjo. Po Gedimino Oreliko dvitaškio svečių pranašumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (90:79).

Visgi šeimininkai sugebėjo sugrįžti – likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Bešiktaš“ deficitą sumažino iki taško (89:90).

Tačiau tada darbo ėmėsi „Lietuvos ryto“ veteranas K. Lavrinovičius. Brolis pelnė 5 taškus iš eilės ir padėjo svečiams padidinti pranašumą (95:89).

„Bešiktaš“ dar bandė gelbėtis, tačiau sostinės komanda taikliais baudų metimais užtikrino pergalę (103:92).

Šiame mače „Lietuvos rytui“ padėti negalėjo net trys traumuoti žaidėjai – Deividas Gailius, Antanas Kavaliauskas ir Artūras Gudaitis. Prie Lietuvos vicečempionų vairo taip pat stovėjo atleisto Marcelo Nicola asistentas Aurimas Jasilionis.

Iki tol „Lietuvos rytas“ buvo iškovojęs vos vieną pergalę ir užėmė penktą E grupės vietą. Dabar vilniečiai pakilo laipteliu aukščiau.

Pirmoje akistatoje su Stambulo ekipa Vilniuje „Lietuvos rytas“ pralaimėjo 87:91. Kitą savaitę A. Jasilionio auklėtiniai namie priims Solnoko „Olaj“ ekipą, kurią svečiuose sutriuškino 89:65.

„Bešiktaš“: Nate'as Woltersas 34 (36 naud. bal.), Cenkas Akyolas 14, Chinemelu Elonu 13 taškų.

„Lietuvos rytas“: Kšyštofas Lavrinovičius 28 (21 min., 36 naud. bal.), Adas Juškevičius 18, Julius Jucikas 15, Rokas Giedraitis 14, Gediminas Orelikas 10 taškų.