„Crvena Zvezda“ nuo pirmų minučių leido suprasti, kas čia šeimininkai „Štark“ arenoje: pirmą kėlinį laimėjo 21:8, o antro ketvirčio pabaigoje atitrūko net 39:20.

Po pertraukos svečiai iš Atėnų neturėjo rimtesnių ginklų puolant ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko 36:57. Paskutinės 10 minučių tapo formalumu: „Crvena Zvezda“ neatsipalaidavo ir beveik 7000-iams sirgalių dovanojo įspūdingą pergalę.

„Crvena Zvezda“: Nate Wolters 18 (6/10 dvit., 2/2 trit.), Austinas Hollinsas 11, Nikola Kaliničius 10 taškų.

„Panathinaikos: Darylas Maconas 15, Howardas Sant-Roosas 10, Georgios Papagiannis 8, Ioannis Papapetrou 6 taškai.