„Jazz“ išvykoje „Bucks“ krepšininkus įveikė 132:116 (41:23, 36:23, 23:44, 32:26). Ši yra atsidūrusi duobėje – per paskutinius penkis mačus suklupo jau ketvirtą kartą.

Milvokio ekipa vertėsi be Damiano Lillardo, nežaidusio dėl asmeninių priežasčių.

Įpusėjus mačui „Jazz“ aikštės šeimininkus daužė nepadoriu skirtumu – 77:46, bet trečią kėlinį „Bucks“ laimėjo net 44:23 ir prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki 90:100. Vis tik šį svečiai pradėjo atkarpą 9:2, vėl nutolo saugiu atstumu ir nors „Bucks“ vis bandė priartėti, tačiau „Jazz“ atsilaikė.

Nugalėtojams L. Markkanenas (14 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas pelnė po 21 tašką, dar trys žaidėjai pridėjo po 19 – Johnas Collinsas, Colinas Sextonas ir Keyonte George’as.

„Bucks“ ekipai Giannis Antetokounmpo surinko 25 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

Kitame susitikime Los Andželo „Clippers“ (23-13) namie 138:111 (34:31, 37:32, 30:28, 37:20) įveikė Fynikso „Suns“ (19-18).

Komandos žaidė antrą kartą per pastarąsias penkias dienas ir abu kartus triumfavo „Clippers“.

Šeimininkai pirmavo viso susitikimo metu, o galutinai atitrūko prasidėjus ketvirtam kėliniui, kai pelnė 15 taškų be atsako ir pabėgo 118:96. Los Andželo ekipa dominavo po krepšiais – kovą dėl kamuolių laimėjo 44:25, o iš po krepšio pelnė 20 taškų daugiau nei varžovai.

Nugalėtojams Paulas George’as pelnė 25 taškus, Ivica Zubacas ir Jamesas Hardenas (10 rez. perd.) pridėjo po 19, Kawhi Leonardas – 17. „Suns“ gretose išsiskyrė 30 surinkęs Kevinas Durantas, Devino Bookerio sąskaitoje 20.