Chuso Mateo auklėtiniai namie pergalę šventė net po keturių pratęsimų 130:126 (25:18, 13:18, 26:25, 17:20, 10:10, 11:11, 9:9, 19:15).

Eurolygos istorijoje tai pirmas kartas, kai buvo žaidžiami keturi pratęsimai ir kartu rezultatyviausias visų laikų mačas – abi komandos pelnė 256 taškus. Ankstesnis rekordas užfiksuotas dar 2004 m., tarp Bolonijos „Skipper“ ir Atėnų „Panathinaikos“, kai ekipos surinko 232 atškus.

Stambulo ekipai tai – jau šeštas iš eilės pralaimėjimas.

„Real“ komandoje netrūko įspūdingų pasirodymų, karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pagerino bosnis Dž. Musa, pelnęs net 40 taškų (13/15 dvit., 2/5 trit., 8/11 baud.), atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 46 naudingumo balus.

Mario Hezonja pridėjo 31 (7/17 trit., 12 atk. kam.), Facundo Campazzo 25 (11 rez. perd.), Walteris Tavaresas 20 (12 atk. kam.).

„Anadolu Efes“ neišgelbėjo Shane’as Larkinas, kurio sąskaitoje 32 taškai (4/11 dvit., 6/11 trit., 6/7 baud.) ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Pirmąjį pratęsimą išplėšė tiksliai baudų metimus realizavęs Dž. Musa, o šio pabaigoje „Real“ norėjo būti padėties šeimininkais ir buvo nubausti už šią riziką.

Likus žaisti 18 sekundžių F. Campazzo pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir Madrido ekipa buvo pasiekiama vienu metimu – 91:89. „Anadolu Efes“ turėjo paskutinę ataką, bet Ch. Mateo nusprendė, kad reikia pažeisti taisykles prieš Sh. Larkiną.

Šis pataikė abu metimus ir išlygino rezultatą, o po minutės pertraukėlės M. Hezonjos tritaškis su sirena išsisuko iš lanko ir ekipoms teko žaisti antrą pratęsimą.

Šį turkai pradėjo tritaškių lavina ir rezultatas tapo 102:93. Atrodė, kad šeimininkams atsitiesti jau nepavyks, bet „Real“ pratęsimą uždarė 9 taškais be atsako, M. Hezonja pataikė dvitaškį su sirena ir ekipos keliavo į trečią pratęsimą.

Šiame toliau tęsėsi kova taškas į tašką, o svečius į priekį patempė centras Danas Oturu – jis realizavo baudos metimus ir išlygino rezultatą, o vėliau puolime nusiėmė kamuolį ir išvedė „Anadolu Efes; į priekį 111:109, palikdamas 14 sekundžių varžovų atsakui.

To jiems užteko – W.Tavaresas po F. Campazzo perdavimo krovė iš viršaus, o Sh. Larkino prasiveržimas vaisių nedavė – ketvirtas pratęsimas.

Šiame taškus sudėliojo M. Hezonjo tritaškis ir Dž. Musos dvitaškiai.

„Real“: Dž. Musa 40, M. Hezonja 31, F. Campazzo 25, W. Tavaresas 20.

„Anadolu Efes“: Sh. Larkinas 32, D. Thompsonas 21, M. Daumas 15, D. Oturu 14, E. Bryantas 13.

Kitame susitikime Milano „Olimpia“ (8/11) namie 76:62 (19:12, 15:15, 16:20, 26:15) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (8-11).

Trečio kėlinio pabaigoje rezultatas Milane dar buvo lygus – 50:50, bet „Olimpia“ spurtavo 11:0 ir atgal nebesigręžiojo.

„Olimpia“: D. Hallas 19, G. Bortolani 12, A. Poythressas 10.

„Bayern“: S. Ibaka 16, C. Edwardsas 10, L. Bolmaro 9.