„Parma“ (3/2) ekipa savoje aikštėje po pratęsimo 89:92 (24:15, 18:22, 17:21, 19:20, 11:14) pralaimėjo grupės nugalėtoja tapusiai Lisabonos „Benfica“ (4/1) ekipai iš Portugalijos.

K. Maksvyčio auklėtiniai likus žaisti mažiau nei minutę ketvirtajame kėlinyje pirmavo 5 taškais, pratęsimo metu buvo įgiję 6 taškų persvarą, tačiau abu kartus portugalai deficitą eliminavo.

Maža to, likus žaisti 2,6 sek. pratęsimo metu Jevgenijus Voronovas dvitaškiu galėjo išplėšti pergalę, tačiau prasiveržęs įsigudrino nepataikyti iš po krepšio.

Adas Juškevičius ant parketo praleido 26 min., per kurias pelnė 4 taškus (0/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Kitas „Parma“ legionierius iš Lietuvos – Eigirdas Žukauskas – per 16 min. surinko 6 taškus (3/5 dvit.), tačiau mačą anksčiau laiko baigė surinkęs 5 asmenines pražangas.

Rezultatyviausias šeimininkų gretose buvo Artiomas Parachovskis, surinkęs 16 tašku. Jau minėtasis J. Voronovas ir Marekas Mejeris pridėjo po 13 taškų.

„Benfica“ ekipai 19 taškų pelnė Aaronas Broussardas, 14 – Makramas Ben Rodmahne.

Nepaisant apmaudaus pralaimėjimo, „Parma“ tęs kovą turnyre. Į kitą varžybų etapą Kazio Maksvyčio auklėtiniai pateko kaip antrąją vietą grupėje užėmusi komanda ir naujai suformuotame pogrupyje žais su Varšuvos „Legia“ (Lenkija), Londono „Lions“ (Anglija) ir „ZZ Leiden“ (Nyderlandai) ekipomis.