Pirmas 10 minučių aikštėje šeimininkavo Kauno r. komanda. Lėtai ir statiškai rungtyniavusios „Sūduvos“ krepšininkės klimpo viešnių gynyboje ir per pusę kėlinuko prarado 5 kamuolius. Dvi rungtynes iš eilės prastai atakavusios krepšį, „Hoptrans-Sirenos“ pademonstravo įvairiapusį puolimą. Iš pradžių Lino Šalkaus vadovaujama ekipa išnaudojo Kornelijos Balčiūnaitės jėgą arti krepšio, vėliau - ėmė pataikyti iš toli. Kėlinukui baigiantis komandas skyrė jau 15 taškų - 6:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje ant suolelio atsisėdus aukštaūgei Daphnee Frieson, „Sūduvai“ įgijo apčiuopiamą ūgio persvarą, todėl Iveta Šalkauskė ėmė rinkti taškus. Amerikietei sugrįžus į aikštelę, įsibėgėjusios suvalkietės tęsė savo spurtą. Po Santos Dukatės metimo iš vidutinio nuotolio ketvirčio viduryje jų taškų deficitas sumažėjo iki 4 taškų - 24:28. „Hoptrans-Sirenas“ sunkiu komandai metu traukė Santa Okockytė, pelniusi paskutinius 7 komandos taškus ir neleidusi persvarai dar labiau sumažėti. Vis tik, atkaklią pirmą rungtynių dalį kartu su kėlinio pabaigą skelbiančia sirena taikliu tritaškiu užbaigė Rita Milieškienė - 35:37.

Praėjus trims minutėms po didžiosios pertraukos L. Šalkus paprašė minutės pertraukėlės, kadangi „Hoptrans-Sirenoms“ nesisekė surengi rezultatyvios atakos, o, I. Šalkauskei tritaškiu išvedus „Sūduvą“ į priekį, aikštelės šeimininkės ėmė tolti. Nors K. Balčiūnaitė dviem baudų metimais nutraukė tuščią Kauno r. komandos atkarpą, po Shanikos Butler tolimo metimo Marijampolės komanda įgijo dviženklę persvarą - 49:39.

Ketvirtojo kėlinuke viduryje Sandra Baliutavičiūtė pataikė sunkų metimą baigiantis atakos laikui. Sunkiu metimu po individualaus reido atsakė S. Okockytė, mažindama atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau iš toli įmetė R. Milieškienė, dvitaškį, puolime atkovojusi kamuolį, pridėjo Ieva Prėskienytė, o L. Šalkui teko prašyti dar vienos minutės pertraukėlės, „Sūduvai“ vėl susikrovus dviženklę persvarą - 62:50. Tačiau iš karto po jos penktąją pražangą gavo viešnių lyderė K. Balčiūnaitė. Per likusias keturias minutes „Hoptrans-Sirenos“ bandė gelbėtis pražangomis ir spaudimu, tačiau aikštės šeimininkės persvaros neiššvaistė.

„Sūduvai“ I. Šalkauskė surinko 21, R. Milieškienė - 15, S. Butler (6 rez. perdavimai) ir I. Prėskienytė (8 atk. kamuoliai) - po 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenoms“ S. Okockytė įmetė 18 (7 atk. kamuoliai), K. Balčiūnaitė - 14 (13 atk. kamuoliai), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė - 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)