Marijampolietės su ukrainietėmis pirmąjį kėlinį žaidė taškas į tašką, tačiau antrajame kėlinyje įvyko lūžis.

Vienu metu „Sūduva“ dar vijosi varžoves (25:27), tačiau tada surengė įspūdingą spurtą 19:0 ir iki pertraukos susikrovė saugią persvarą 44:27.

Trečiajame kėlinyje „Sūduva“ toliau kontroliavo rungtynių eigą.

Viešnioms buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (68:59), tačiau „Sūduva“ daugiau persvaros nebarstė.

„Sūduvos“ pranašumas vėl ėmė augti, o likus žaisti dvi su puse minutės marijampoliečių pergalė nekėlė abejonių – 88:66.

Šiose rungtynėse „Sūduvą“ į priekį vedė Laura Svarytė, kuri pelnė 30 taškų ir atkovojo net 18 taškų. Labai sėkmingas rungtynes sužaidė „Sūduvos“ gynėja Arina Bilotserkivska, pelniusi 27 taškus (6 rez. perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai), Ieva Šimkutė pridėjo 17, Ievos Kazlauskaitės sąskaitoje – 7 taškai.

„Tim-Scuf“ komandoje išsiskyrė M. Uro-Nilie – 34 taškai, D. Zavidna pridėjo 29 taškus.