Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus pirmas 5 minutes turėjo 4 taškų pranašumą (6:10). Vėliau marijampoliečiams pavyko sumažinti turėtą deficitą iki minimumo, tačiau Remigijaus Suginto tritaškis šeimininkams rezultato persverti neleido – 15:19.

Antro kėlinio pabaigoje po Donato Sabeckio taškų „Sūduva-Mantinga“ įgijo 2 taškų pranašumą – 32:30. Nepaisant to, Tado Rinkūno vedami svečiai iš Vilniaus surengė nedidelį spurtą ir išsiveržė į priekį 4 taškų skirtumu – 34:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė – į kiekvieną sėkmingą „Perlo-MRU“ ataką marijampoliečiai atsakydavo tuo pačiu. „Sūduvai-Mantingai“ dar kartą į priekį išsiveržti pavyko ketvirčio pabaigoje – po Labučio dvitaškio marijampoliečiai įgijo 3 taškų persvarą, tačiau Tomas Černeckis taikliu tritaškiu sugrąžino pusiausvyrą – 48:48.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirto kėlinio pabaigoje, kuomet 14:2 spurtavę sostinės krepšininkai susikrovė 13 taškų pranašumą – 75:62. Toks skirtumas aikštelės šeimininkams tapo neįveikiamu ir sūduviečiai buvo priversti pripažinti „Perlo-MRU“ pranašumą – 65:77.

„Perlo-MRU“ pergalė anksčiau laiko garantavo vilniečiams pirmą vietą reguliariame čempionate.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 21 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 16, Paulius Kleiza 8, Aivaras Kvedaravičius 7 taškai.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 16 (10 atk. kam., 6 rez. perdav.), Tadas Rinkūnas 15, Remigijus Sugintas 13, Dominykas Domarkas 9 taškai.