Nors sužaidus 2 minutes šeimininkės pirmavo (7:2), atkarpa 17:0 iš karto leido „Sūduvai“ susikrauti dviženklį pranašumą (19:7). Savo puolimą išjudinusios „Aistės“ iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą – 16:23.

Antrame ketvirtyje toliau iniciatyva priklausė viešnioms. Jos palaipsniui didino savo atotrūkį, o per paskutines 3 minutes į savąjį krepšį praleidusios vos 2 taškus įpusėjus dvikovai turėjo 17 taškų persvarą – 45:28.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė: „Sūduvos“ kontroliavo situaciją ir jos atotrūkis perkopė 20 taškų ribą (49:28). Niekas marijampoliečių pergale neabejojo ir sužaidus trisdešimt minučių – 64:46.

Ketvirtame kėlinyje „Aistės-LSU“ nusprendė kilti į lemiamą šturmą, kai per 5 minutes leido varžovėms pelnyti vos 2 taškus ir likus 4 minutėms atkūrė intrigą – 61:66. Rimvydas Samulėnas ant parketo grąžino pagrindines krepšininkes ir Lauros Svarytės taškai leido „Sūduvai“ vėl rinkti taškus ir išsaugoti pergalę savo rankose.

Šis laimėjimas užtikrino „Sūduvai“ LMKL reguliaraus sezono nugalėtojos vardą ir patekimą į pusfinalį. Tuo tarpu kaunietės užėmė penktą poziciją ir žais ketvirtfinalyje.

„Aistės-LSU“: Dovilė Saurazaitė (5 atk. kam., 5 kld.) ir Klaudija Serkevičiūtė (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Karolina Kazočiūnaitė 11 taškų.

„Sūduva“: Laura Svarytė 25 (15 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 13 (5 rez. perd.), Ieva Šimkutė 11, Rita Milieškienė 10 taškų.

Sudėtingą pergalę iškovojo Vilniaus „Kibirkšties“ (16/5) komanda, išvykoje 69:60 (26:19, 16:18, 12:10, 15:13) įveikusi Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/16) krepšininkes.

Kur kas geriau susitikimą pradėjo „Šiaulių-Universiteto“ komanda, kuri šovė į priekį 14:6. Spurtu 10:0 atsakiusi „Kibirkštis“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (16:14). Maža to, įsibėgėjusios vilnietės toliau tolo ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo 7 taškų pranašumą – 26:19.

Antrame ketvirtyje šiaulietės jau ėmė mažinti deficitą (29:30). Tiesa, joms persverti rezultato savo naudai taip ir nepavyko, todėl įpusėjus mačui „Kibirkštis“ pirmavo 5 taškais – 42:37.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ vėl pabandė atitrūkti – atkarpa 10:1 leido susikrauti rekordinę persvarą (52:38). Vis dėlto šeimininkėms pavyko pristabdyti varžoves ir iki kėlinio pabaigos atsilikimą sumažinti beveik per pusę – 47:54.

Lemiamame ketvirtyje viešnios buvo nutolusios 9 taškais (57:48), tačiau kovingasis „Šiaulių-Universiteto“ klubas vėl priartėjo (52:57). Vis dėlto tai buvo viskas, ką šiame mače sukūrė šiaulietės – „Kibirkštis“ atsakė savo tiksliomis atakomis ir saugų pranašumą išsaugojo iki finalinės sirenos.

Po šios dvikovos paaiškėjo ir galutinės ekipų pozicijos po reguliaraus sezono. Vilnietės užims antrą vietą ir iš karto pateks į pusfinalį, o šiaulietės liks šeštos ir ketvirtfinalyje kovos su trečią poziciją užėmusiu klubu.

„Šiauliai-Universitetas“: Livija Kaktaitė 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Urtė Bukauskaitė 14, Gabija Šegždaitė ir Žana Haradzeckaja po 9 taškus.

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 17, Daugilė Šarauskaitė 13 (8 atk. kam.), Laura Juškaitė (10 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė po 8 taškus.