Rungtynes sėkmingiau pradėjo ukrainietės. Jos pirmo kėlinio pradžioje pirmavo 7:3, o 6-ą minutę – 12:10. Bet po to aikštės šeimininkės laimėjo atkarpą 13:0 ir antro kėlinio pradžioje komandas jau skyrė daugiau nei dešimt taškų (23:12). 18-ą min. „Sūduva“ įgijo 17 taškų persvarą (40:23).

Kovą dėl kamuolių po krepšiais 39-21 laimėjusios Lietuvos vicečempionės po dviejų kėlinių pirmavo 42:29, o po trijų – 63:53.

Odesos krepšininkės iš 26 tritaškių pataikė 12 (46,2 proc.).

Į „Sūduvą“ sugrįžusi amerikietė Shanika Butler dar nerungtyniavo. Ji į Marijampolę atvyko tik prieš pat antradienio mačą. 26 metų gynėja Marijampolės komandoje pakeis spalio pabaigoje kelio traumą patyrusią įžaidėją Dovilę Saurazaitę. Sh. Butler „Sūduvos“ marškinėlius vilkėjo 2013-2014 metų sezone.

„Sūduva“ (3/0): Iveta Šalkauskė 29 tšk. (14 atk. kam.,12 išprov. praž.), Sandra Baliutavičiūtė 21, Andra Gabalytė 10, Ela Bajorūnienė ir Neringa Skadaitė po 7 taškus.

„Interchim-SDIUSŠOR-2“ (2/1): Svitlana Kolibabčuk 16, Katerina Dobrikova 13, Arina Bilocerkivska 13, Olga Krajevska 10, Kristina Karp 8, Tetjana Antoniuk 7 taškai.

Geriausiomis šių rungtynių žaidėjomis skirti prizai atiteko Ivetai Šalkauskei („Sūduva“) ir Svitlanai Kolibabčuk („Interchim-SDIUSŠOR-2“). Po mačo buvo apdovanota ir naudingiausia BWBL lapkričio mėnesio žaidėja Laura Svarytė („Sūduva“). Jai įteiktas prizas, kurį įsteigė „Medalika“.

Marijampolės ir Odesos komandos trečiadienį 18.00 val. susitiks dar kartą.