21-erių atakuojantis gynėjas trečiame kėlinyje įsūdė net 8 tritaškius, o iš viso šiame ketvirtyje vienas pelnė net 26 taškus.

Antrame naujokų biržos rate 33-iuoju numeriu pašauktas snaiperis iš viso žaidė 21 minutę bei pelnė 30 taškų (1/1 dvit., 9/15 trit., 1/2 baud.) bei atkovojo 3 kamuolius.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 20, Darius Garlandas 16, Jordanas Clarksonas 15, Cedi Osmanas 10.

„Celtics“: Carsenas Edwardsas 30, Tremontas Watersas 24, Javonte Greenas 16.

Dar vieneriose draugiškose rungtynėse ketvirtą pergalę priešsezoninių testų cikle iškovojo Filadelfijos „76ers“ (4/0): namuose 106:86 (30:25, 21:22, 27:21, 28:18) įveikė Detroito „Pistons“ klubą (2/2).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)