Eurolygos komandų mūšyje Turkijoje „Fenerbahče“ pranašumas ėmė aiškėti jau pirmoje dalyje – po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 50:40.

Po didžiosios pertraukos D. Itoudžio auklėtiniai ėmė tolti – likus žaisti paskutinį kėlinį turėjo 17 taškų persvarą (71:54).

Vis dėlto „Anadolu Efes“ vyrai rankų nenuleido ir per paskutinį įspūdingai sužaistą kėlinį (8:25) sugebėjo pavyti varžovus ir išplėšti pratęsimą (79:79).

Per papildomą laiką vėl sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai, kurie turėjo iniciatyvą savo rankose ir šįkart pergalės nepaleido.

Neįtikėtinas rungtynes sužaidė „Anadolu Efes“ legionierius Willas Clyburnas. Jis per 41 min. pelnė 39 taškus (9/14 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 12/12 baudos), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 41 naudingumo balą.

Fenerbahče“: Jonathanas Motley ir Dyshawn-Dylanas Pierre'as (30 naud.b.) po 23, Nigelas Hayesas 13, Nickas Calathesas 9, Marko Guduričius ir Tarikas Biberovičius po 8.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 39 (13 atk.k., 41 naud.b.), Bryantas Dunstonas 19, Shane'as Larkinas ir Vasilje Micičius po 8.