Intriga rungtynėse Turkijoje išnyko itin greitai. Labai taikliai krepšį atakavę šeimininkai jau per pirmą kėlinį įgijo dviženklę persvarą, o po 20 min. „Žalgiris“ atsiliko 21 taško skirtumu – 28:49. Gynyboje „Žalgiris“ sulaikyti varžovų neturėjo visiškai jokių šansų.

Negana to, nuotaiką dar labiau sugadino Joffrey Lauvergne'o trauma. Nesėkmingai ant nugaros nugriuvęs prancūzas skausmingai susimušė dubens kaulą, po pertraukos aikštėje jis nebepasirodė. Iš viso prancūzas spėjo sužaisti 10 min., per kurias pelnė 6 taškus (3/5 dvit.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Joffrey Lauvergne'as

„Mes žaidėme itin blogai, o jie – labai gerai“, – trumpai drūtai padėtį prieš trečiąjį kėlinį apibūdino Marius Grigonis.

Visgi nieko iš esmės po pertraukos žalgiriečiams pakeisti nepavyko. Shane'o Larkino ir Vasilije Micičiaus vedama „Anadolu Efes“ ekipa absoliučiai dominavo pagal visus žaidimo komponentus ir iškovojo jau 7-ąją pergalę paeiliui.

„Puikios rungtynės, puikus žaidimas. Atlikome daug laisvų metimų, pataikėme daug tritaškių, nors galėjome pataikyti ir dar daugiau – buvome arti rekordo. Malonu, kad laimėjome gražiu stiliumi ir pasiekėme revanšą prieš varžovus“, – pasitenkinimo neslėpė „Anadolu Efes“ treniruojantis Erginas Atamanas.

Šeimininkai realizavo 15 iš 34 tritaškių (44 proc.), pagal bendrą efektyvumo koeficientą „Žalgirį“ oponentai pranoko 120-50.

"Anadolu Efes" prieš "Žalgirį"

Primename, kad pirmojo tarpusavio rungtynėse namie „Žalgiris“ iškovojo pergalę 16 taškų persvara – 89:73.

Kitą savaitę M. Schillerio auklėtiniai dar kartą vyks į Stambulą, kur susigrums su kitu turkų grandu „Fenerbahče“ klubu. Pastarojo aprangą vilki buvęs žalgirietis Edgaras Ulanovas.

„Žalgiris“: Thomas Walkupas 15, Marius Grigonis 14 (4/6 trit.), Augustine'as Rubitas 13 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 7, Joffrey Lauvergne'as 6, Paulius Jankūnas 3, Martinas Gebenas 2, Nigelis Hayesas 2 taškai.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 18 (4/9 trit.), Vasilije Micičius 17 (2/5 trit., 25 naud. bal.), Rodrige'as Beaubois 12, Sertačas Šanli 12, Krunoslavas Simonas 11, Chrisas Singletonas 8, Jamesas Andersonas 7, Adrienas Moermanas 4 taškai.