„Taikos ir Draugystės“ arenoje šeimininkai po pirmos rungtynių pusės pirmavo 37:33.

Po pertraukos svečiai perėmė rungtynių kontrolę, o lemiamame kėlinyje disponavo dviženkle persvara.

Donatas Motiejūnas per 15 min. pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

OLY: Shaquielle McKissic 15, Saša Vezenkovas 13, Kostas Sloukas, Thomas Walkupas ir Joelis Bolomboy po 10 taškų.

„Monaco“: Elie Okobo 23, Mike'as Jamesas 20, Jordan Loyd 10, Johnas Brownas 9, Donatas Motiejūnas 6 taškai.

Praėjusiame sezone abi komandos kovojo atkrintamųjų ketvirtfinalyje, kuriame Georgios Bartzoko auklėtiniai į finalo ketvertą žengė po penkių rungtynių serijos (3-2).