„Barcelona“ startavo 8:0, o pirmo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (19:7, 20:9). ALBA laimėjo atkarpą 10:2 ir pavijo svečius (19:22). Antrame kėlinyje Rogerio Grimau auklėtiniams nepavyko atitrūkti, prieš pat pertrauką ALBA vėl mažino skirtumą iki vieno tolimo metimo (38:41).

ALBA po pertraukos pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai ir disponavo 4-6 taškų persvara.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai turėjo dviženklę persvarą ir įpusėjus 4-am kėliniui pirmavo net 70:57.

„Barcelona“ atsakė spurtu 13:3 ir likus 1:06 po Nicolaso Laprovittolos tritaškio lipo ALBA ekipai ant kulnų (73:70).

Argentinietis po perimto kamuolio galėjo išlyginti rezultatą, tačiau prametė iš toli. 1-ą baudos metimą pataikęs Yanni Wetzellis įtvirtino ALBA pergalę 74:70.

Rokas Jokubaitis žaidė 14 min., pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 3 kartus.

Po pergalės ALBA pakilo iš turnyro rikiuotės dugno ir jame paliko Vilerbano ASVEL (2/12). „Barcelona“ po nesėkmės gali smuktelti į 3-ią vietą.

ALBA: Mattas Thomasas 13, Johannes Thiemannas 12, Gabrielle Prodica 11, Sterling Brownas ir Yanni Wetzellis po 10.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 15, Nikola Kaliničius ir Janas Vesely po 8, Dario Brizuela ir Willy Hernangomezas po 7 taškus.

Dvikovai teisėjo du lietuviai – Gytis Vilius ir Saulius Račys.

„Barcelona“ penktadienį Eurolygos 16-ame ture svečiuose susitiks su Kauno „Žalgiriu“. Dvikovos pradžia – 20 val.

„Crvena zvezda“ namuose neprilygo titulą ginančiai „Real“

Eurolygos 15-ame ture Belgrado „Crvena zvezda“ (5/10) namų arenoje 58:72 (20:20, 14:25, 11:16, 13:11) nusileido Madrido „Real“ (14/1) ekipai.

Rokas Giedraitis per 16 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, padarė 2 klaidas.

„Crvena zvezda“: Milošas Teodosičius ir Luka Mitrovičius po 14, Adamas Hanga 10 taškų.

„Real“: Mario Hezonja 17, Vincentas Poirier 14, Eli Ndiaye 10, Walteris Tavaresas (6 atkov. k.) 8 taškai.