Pirmajame mače „Spurs“ ekipa varžovus savo arenoje sutriuškino rezultatu 105:83.

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 8 min. „Spurs“ kontroliavo padėtį ir pirmavo 13 taškų skirtumu (83:70), tačiau „Grizzlies“ vyrai anksčiau laiko nesutiko kelti baltos vėliavos ir daugiausiai Zacho Randolpho bei Quincy Pondexterio pastangomis surengė spurtą 15:2 bei išplėšė pratęsimą - 85:85.

Jį šešiais taškais iš eilės pradėjo veteranas Timas Duncanas ir šeimininkai atitrūko - 91:87 (likus žaisti 1 min.), o desperatiškai mesti tritaškiai svečių nebeišgelbėjo - 93:89.

„Spurs“: Timas Duncanas 17 (9 atk, kam.), Tony Parkeris 15 (6/20 metimai iš žaidimo, 18 rez. perdavimų - atkrintamųjų karjeros rekordas), Tiago Splitteris 14, Kawhi Leonardas 12 (9 atk. kam.), Danny Greenas 11 (3/4 tritaškiai), Manu Ginobili 7 taškai.

„Grizzlies“: Mike'as Conley ir Jerrydas Baylessas po 18, Zachas Randolphas 15 (6/18 dvitaškiai, 18 atk. kam.), Marcas Gasolis 12 (4/12 dvitaškiai, 14 atk. kam.), Tony Allenas 8 taškai.

Trečiąsias bei ketvirtąsias Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Memfyje žais šeštadienį ir pirmadienį.

Rytų konferencijos finale kausis Majamio „Heat“ ir Indianos „Pacers“ klubai. Pirmoji jų akistata numatyta trečiadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)