Reguliariojo sezono nugalėtojai Vakaruose „Spurs“ krepšininkai išvykoje 87:81 (22:19, 28:23, 18:16, 19:23) nugalėjo Jutos „Jazz“ ekipą ir laimėjo seriją sausu rezultatu 4:0.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Spurs“ pirmavo net 21 taško skirtumu (81:60), tačiau tada pralaimėjo penkių minučių atkarpą 2:19 ir leido varžovams priartėti iki 79:83 (likus žaisti 49 sek.). Visgi per likusį laiką San Antonijaus atstovai atsilaikė ir pačiu trumpiausiu keliu žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį.

„Jazz“ žaidėjai per visą mačą neįmetė nė vieno tritaškio - 0/13 bandymų.

Jutos „Jazz“ - San Antonijaus „Spurs“ 81:87 (19:22, 23:28, 16:18, 23:19). Serija - 0:4.

„Jazz“: Alas Jeffersonas 26 (13/19 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Devinas Harrisas 19, Derrickas Favorsas 16 (10 atk. kam.), Paulas Millsapas 10 (19 atk. kam.)... turkas Enesas Kanteris 2 taškai.

„Spurs“: Manu Ginobili 17, Timas Duncanas, Tony's Parkeris ir Gary's Nealas po 11, Tiago Splitteris 10... prancūzas Borisas Diaw 0 taškų.

Kitais „Spurs“ varžovais tikriausiai bus Los Andželo „Clippers“ vyrai, kurie savo aikštėje po pratęsimo 101:97 (32:26, 19:19, 18:19, 18:23; 14:10) palaužė Memfio „Grizzlies“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių yra priekyje jau 3:1.

Ketvirto ketvirčio pabaigoje Zachui Randolphui realizavus abi baudas rezultatas tapo lygus (87:87), o Chrisas Paulas per paskutines 20 sek. nebesugebėjo net išmesti kamuolio į krepšį. Pratęsimo metu šeštą pražangą užsidirbo Blake'as Griffinas, bet ir tai nesutrukdė „Clippers“ pergalingai užbaigti dvikovos ir visiškai priartėti prie konferencijos pusfinalio.

Beje, antrame kėlinyje B. Griffinas vėl buvo sustabdytas itin kietai - ranka į veidą jam pataikęs Zachas Randolphas vėliau dar stumtelėjo varžovą krūtine ir buvo nubaustas technine pražanga.

Los Andželo „Clippers“ - Memfio „Grizzlies“ 101:97 (32:26, 19:19, 18:19, 18:23; 14:10). Serija - 3:1.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 30 (10/15 dvitaškiai, 10/17 baudos), Chrisas Paulas 27 (9/19 dvitaškiai, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Caronas Butleris 14 taškų.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 25 (2/2 tritaškiai), Rudy's Gay'us 23 (7/19 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), Zachas Randolphas 12... ispanas Marcas Gasolis 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)