Dvikovos pradžia nieko blogo nežadėjo, pirmomis minutėmis „Žalgiris“ rasdavo progų atsakyti į rezultatyvias „Valencia“ atakas (5:7, 10:13, 12:13), tačiau pirmą kėlinį atkarpa 7:0 užbaigę svečiai atitrūko 20:12.

Antrame kėlinyje Lukas Lekavičius tritaškiu mažino svečių deficitą (15:22), svečiai žaibiškai šovė į priekį – 15:32.

Nepaėjo ir dvi Kazio Maksvyčio minutės pertraukėlės, „Valencia“ krepšininkai prieš antro kėlinio pabaigą turėjo 20 taškų persvarą (37:17, 42:22). Kėlinį užbaigė fantastiškas Stefano Jovičiaus metimas iš vidurio – 52:30.

Po pertraukos slogiai trečią kėlinį pradėję žalgiriečiai atsiliko net 32:61, tačiau rodė kovingumą ir prieš ketvirtą ketvirtį sumažino skirtumą iki 19 taškų (53:72).

Lemiamame kėlinyje „Žalgiris“ iš esmės skirtumą sumažino tik paskutinėmis minutėmis – 72:87.

Kauno klubui nepadėjo susižeidęs Danielius Lavrinovičius. 12 žaidėjų paraiškoje krepšininką pakeitė „Žalgirio“ dublerių puolėjas Dovydas Butka, kuriam šį vakarą tai buvo debiutinės rungtynės Eurolygoje. Jaunasis žalgirietis žaidė 1:30 min., prametė tritaškį ir atkovojo 1-ą kamuolį.

„Žalgiris“: K. Evansas 18 (4 rez. perd., 3 per. kam.), R. Šmitas 11 (6 atk. kam.), K. Hayesas 10, L. Lekavičius 9, T. Dimša 7, E. Ulanovas 7, D. Giedraitis 4, B. Manekas 4, L.Birutis 2, A. Butkevičius 0, N. Mitrou-Longas 0, D. Butka 0 taškų.

„Basket“: Ch. Jonesas 16, J. Harperis 13, B. Daviesas 11, N. Reuversas 11 taškų.