J. Valančiūnas per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, triskart suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles. Centrui esant aikštėje „Pelicans“ pelnė 22 taškais mažiau nei varžovai.

„Mavericks“ vis dar vertėsi be čiurnos traumą patyrusio Lukos Dončičiaus, bet komandą į pergalę tempė įspūdingai žaidęs duetas. Kyrie Irvingas pelnė 42 taškus (10/19 dvitaškių, 3/9 tritaškiai, 13/15 baudų), Timas Hardaway’us Jr. pridėjo 41 (9/15 tritaškiai).

Pirmame kėlinyje „Pelicans“ turėjo 16 taškų deficitą – 17:33, bet per antrą ir trečią kėlinius atitinkamai sukratė 42 ir 40 taškų, o tai leido ne tik panaikinti skirtumą, bet ir išsiveržti į priekį 99:89.

Ketvirtame kėlinyje „Mavericks“ surinko 11 taškų be atsako ir vėl atsidūrė priekyje 115:111, o viskas galiausiai sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Likus žaisti 17 sek. Zionas Williamsonas stojo mesti baudos metimų, bet pirmąjį prametė ir nepasinaudojo šansu išlyginti rezultatą, tad „Pelicans“ turėjo griebtis pražangų taktikos. Vis tik Kyrie Irvingo ir Maxi Klebero rankos nedrebėjo – „Mavericks“ triumfavo.

„Mavericks“: K. Irvingas 42, T. Hardaway Jr. 41, J. Greenas 13 taškų.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 30, C.J. McCollumas 23, L. Nance’as Jr ir T. Murphy po 14, B. Ingramas 12, H. Jonesas 10 taškų.