Simas Jasaitis prie pergalės pridėjo 9 taškus (3/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai). Puolėjas per 33 žaidimo minutes atkovojo 6 ir prarado 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Traumą besigydantis Mantas Kalnietis šiame mače nerungtyniavo.

Įspūdingai nugalėtojų gretose pasirodė Derrickas Brownas. Amerikietis pelnė net 34 taškus (11/14 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 39 naudingumo balus.

"Trefl": Sime Spralja ir Filipas Dylewiczius) po 14, Frankas Turneris 12 (8 rez. perd.), Adamas Waczynskis ir Michalas Michalakas po 8 taškus.

"Lokomotiv-Kuban": Derrickas Brownas 34, Aleksas Maričius 14, Nickas Calathesas 12 (8 atk. kam., 14 rez. perd.), Simas Jasaitis 9 taškai.

Simono Serapino komanda baigė pasirodymą Europos taurės varžybose neiškovojusi nė vienos pergalės. Trečiadienį Mariupolio "Azovmaš" (0/6) klubas Ispanijoje 68:93 (15:30, 17:27, 20:18, 16:18) nusileido Valensijos "Valencia Basket" (5/1) krepšininkams, užėmusiems D grupėje pirmąją vietą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Bojanas Dubljevičius. Juodkalniečio sąskaitoje - 26 taškai (7/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 9/10 baudos), 8 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 33 naudingumo balai per 24 minutes.

19 taškų pridėjo Joffrey Lauvergne, 13 - Thomas Kelati (3/4 trit.).

Pralaimėjusiems Miroslavas Raduljica pelnė 14, Aleksejus Pečerovas 13, Artiomas Slipenčiukas 10 taškų.

S. Serapinas per 23 minutes įmetė 6 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Trečiąją pralaimėjimą Europos taurės F grupėje patyrė Zielona Guros "Stelmet Zielona Gora" (3/3) su Mantu Česnauskiu. Lenkijos ekipa namuose netikėtai 84:85 (24:26, 20:20, 22:31, 18:8) nusileido Atėnų "Panionios" (2/4) vyrams.

Vis dėlto net ir šis pralaimėjimas lenkams neužvėrė kelio į TOP-16 etapą. "Stelmet Zielona Gora" į jį pateko užimdama antra vietą grupėje. Grupės nugalėtojais tapo Kazanės "Uniks" krepšininkai.

M. Česnauskis prie savo atstovaujamos ekipos žaidimo prisidėjo 8 taškais (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) per 29 minutes, praleistas aikštėje. Be to, gynėjas atkovojo ir prarado po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, "užsidirbo" bloką, 2 sykius prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

"Stelmet Zielona Gora": Walteris Hodge'as 24, Quintonas Hosley 14, Robas Jonesas 12, Oliveris Stevičius 11 (10 atk. kam.), Kamilis Chanas 9, Mantas Česnauskis 8 taškai.

"Panionios": Nikos Pappas 21, Chrisas Bookeris 20, Mario Batis, Vasileos Kavvadas ir Strpoahinja Dragičevičius po 8 taškus.

Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF (3/3) klubas paskutinėse C grupės rungtynėse svečiuose 69:67 (17:17, 17:19, 13:14, 22:17) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ (2/4) ekipą ir įšoko į benuvažiuojantį TOP-16 etapo traukinį.

Antanas Kavaliauskas per 18 min. surinko 4 taškus (2/7 dvitaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius, o Donatas Zavackas per 27 min. įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 0/2 baudos) bei sugriebė 7 atšokusius kamuolius.

„Sarthe Basket“: Khalidas El-Aminas 24 (5/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 8 rez. perd.), Joao Paulo Batista 16 (8/11 dvitaškiai), Pape Sy 9 taškai.

VEF: Kristapas Janičenokas 18 (4/6 tritaškiai), Earlas Rowlandas 12, Dairis Bertanis 12, Willas Danielsas 9 taškai.