Tašką šiose rungtynėse padėjo sėkmingai rusų sužaistas trečias kėlinys.

Lietuvių atstovaujama ekipa jį laimėjo rezultatu 26:12 ir įgijo net 24 taškų persvarą (72:48), kurios Turkijos komandai panaikinti nepavyko.

Svarus buvo S. Jasaičio indėlis į šią pergalę. Jis aikštėje praleido 39 minutes, pelnė 16 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Šiuo metu traumuotas M. Kalnietis nerungtyniavo.

„Lokomotiv-Kuban“: Jimmy Barronas 23 (5/10 tritaškiai), Nickas Calathesas 20 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Simas Jasaitis 16, Derrickas Brownas 12, Andrejus Zubkovas 10, Aleksas Maričius 8 taškai. (6 atk. kam.). Mantas Kalnietis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Galatasaray Medical Park“: Jamontas Gordonas 12, Milanas Mačvanas 11, Cenkas Akyolas 10, Dawidas Hawkinsas (5 rez. perd.) 9 taškai.

Darius Songaila padėjo Donecko „Doneck“ (1/2) klubui švęsti pirmą pergalę turnyro E grupėje. Ukrainiečiai savo aikštėje po pratęsimo 92:87 (14:20, 20:10, 22:27, 19:18, 17:12) nugalėjo Sopoto „Trefl“ (0/3) ekipą iš Lenkijos.

D. Songaila per 31 minutę pelnė 24 taškus (10/15 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko +31 naudingumo balą.

„Doneck“: Darius Songaila 24, Vojdanas Stojanovskis 18, D'oras Fischeris 17, Deronas Perkinsas 15, Ramelas Curry 11, Kolojanas Ivanovas 4, Aleksandras Lipovyj 3 taškai.

„Trefl“: Frankas Turneris 23, Filypas Dylewičius 19, Adamas Waczynski 14, Przemyslaw Zamojski 12, Junioras Harringtonas 7, Marcinas Stefanski 4 taškai.

D grupėje Mariupolio „Azovmaš“ klubas (0-3) su Simonu Serapinu svečiuose 81:97 (21:31, 21:27, 22:18, 17:21) pralaimėjo Bandirmos „Banvit“ (2-1) komandai iš Turkijos.

S. Serapinas per 2 minutes (2:03) taškų nepelnė.

„Banvit“: Sammy Mejia 28, Chuckas Davisas ir Vladimiras Štimacas po 22, Kalinas Lucasas 9, Erkanas Veyseloglu 6, Kenanas Bajramovičius 3 taškai.

„Azovmaš“: Manny Harrisas 20, Aleksejus Pečerovas ir Tadja Dragičevičius po 14, Igoris Zaicevas 9, Lynnas Greeras ir Ivanas Pauničius po 8 taškus. Simonas Serapinas taškų nepelnė.

C grupėje Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF klubas, kuriame žaidžia Antanas Kavaliauskas ir Donatas Zavackas, savo aikštėje pralaimėjo Maskvos srities Liubercų „Triumf“ komandai iš Rusijos 84:91 (11:20, 23:28, 25:15, 25:28).

A. Kavaliauskas per 23 su puse minutės (23:22) pelnė 10 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

D. Zavackas per beveik 23 min. (22:50) surinko 7 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/3 baudos) ir kartą suklydo.

VEF: Dairis Bertanis 23, Earlas Rowlandas 14, Antanas Kavaliauskas ir Kasparas Berzinis po 10, Kristapas Jeničenokas 9, Donatas Zavackas ir Willas Danielsas po 7 taškus.

„Triumf“: Tywainas McKee 32, Sergejus Karasiovas 19, Kyle'as Landry 17, Yuvalis Naimy 6, Jevgenijus Valijevas 5 taškai.