Pirmajame ketvirtfinalio mače Mindaugo Brazio auklėtiniai namuose 91:89 (28:26, 18:25, 23:19, 22:19) palaužė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo trapią 2 taškų persvarą.

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės vyks sausio 21 d. (sekmadienį) nuo 16.00 val. Į pusfinalį pateks geresnį įmestų-praleistų taškų skirtumą užfiskuosianti komanda.

Nuo pat ginčo kamuolio ant parketo užvirė taškų lenktynės. Kiek geriau startavo šeimininkai (17:9), tačiau jų pranašumas iki kėlinio galo sumenko – 28:26. Antrajame kėlinyje komandos kurį laiką žengė koja kojon, tačiau prieš pertrauką išryškėjo nedidelė svečių persvara – 51:46. Vien per pirmąją pusę Deividas Sirvydis pelnė net 21 tašką.

Trečiasis ketvirtis toliau klostėsi labai panašiai, bet kėlinio pabaigoje atkarpą 6:0 surengęs „Neptūnas“ prieš lemiamas dešimt minučių savo deficitą sumažino iki minimumo – 69:70.

Mačo baigtis sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Žygimanto Janavičiaus 5 taškai paeiliui vėl atstatė lygybę – 84:84. Dovis Bičkauskis tuomet sumetė abi baudas, bet netrukus dvitaškiu atsakė Ąžuolas Tubelis (86:86). Likus minutei, D. Sirvydis smeigė tolimą metimą, bet tokį patį atsakymą pateikė Ignas Sargiūnas – 89:89. Po kelių vandens pertraukėlių I. Sargiūno dvitaškis suteikė jo komandai 2 taškų persvarą (91:89), o itin tolimas D. Sirvydžio metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 17 taškų buvo I. Sargiūnas. Naudingiausiai rungtyniavo dvigubą dublį atlikęs Ž. Janavičius, kurio sąskaitoje – 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balai.

Klaipėdiečiai nesulaikė įspūdingą sportinę formą demonstruojančio D. Sirvydžio. Snaiperis šįkart varžovams atseikėjo net 34 taškus (7/9 dvit., 5/10 trit.) ir surinko 33 naudingumo balus. Jam geriausiai talkino 17 taškų pridėjęs Paulius Valinskas.

Klaipėdiečiai šįkart jau nebeturėjo komandą ką tik palikusio ir karjerą baigusio Sterlingo Gibbso, o Panevėžio klubui nepadėjo Gediminas Orelikas bei Martynas Varnas. Mačui buvo registruotas, tačiau ant parketo nepasirodė ir komandos kapitonas Vytenis Lipkevičius.

„Neptūnas“: Ignas Sargiūnas 17, Žygimantas Janavičius 14, Martynas Pacevičius ir Ąžuolas Tubelis po 12, Deividas Gailius ir Thomas Rutherfordas po 10, Matas Vaitkus ir Mindaugas Girdžiūnas po 6.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 34, Paulius Valinskas 17, Stefanas Birčevičius 10, Liutauras Lelevičius 9, Nikola Popovičius ir Dovis Bičkauskis po 6.