Laimėjęs Graikijos klubas turnyro lentelėje pavijo Aukštaitijos ekipą, kuri smuktelėjo už pirmojo šešeto ribų. „Lietkabelis“ pirmame rate graikus namuose buvo įveikęs 84:74.

Svečiai iš Panevėžio vertėsi vos 9 žaidėjų sudėtimi, joje – ir 18-metis Nikas Stuknys, kuriam Salonikuose buvo debiutinis vakaras Europos taurėje.

Jaunuolis žaidė 8 minutes, pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), blokavo varžovo metimą, padarė 2 klaidas ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose – Deividas Sirvydis: per 30 minučių snaiperis pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Klampiose rungtynėse po dviejų kėlinių svečiai iš Aukštaitijos turėjo dviženklį deficitą (24:35).

Po pertraukos „Lietkabelis“ surakino šeimininkų puolimą ir pavijo varžovus, prieš lemiamą kėlinį „Aris“ persvara siekė 3 taškus (47:44).

Lemiamame ketvirtyje du svečių tritaškiai leido sumažinti deficitą iki minimumo (51:50). Martyno Varno ir Stefano Birčevičiaus taškai leido „Lietkabeliui“ pirmauti 54:53.

Šeimininkai spurtavo 6:0 ir atitrūko 62:57. M. Varno taškai palaikė intrigą (62:59), tačiau „Aris“ naudojosi svečių klaidomis ir per paskutines sekundes suspėjo susikrauti beveik dviženklę persvarą – 69:60.

„Lietkabelis“ Graikijoje vertėsi be apsirgusių kapitono Vytenio Lipkevičiaus ir Donato Sabeckio, į aikštę nežengė mačui registruotas Paulius Valinskas.

„Aris“: Harrell Ronnie 18, Vassilis Toliopoulos 16, Gallinat Roberto 13 taškų.

„Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 16, Martynas Varnas 12, Nikola Popovičius 10, Gediminas Orelikas 9, Stefanas Birčevičius 8, , Liutauras Lelevičius 2, Nikas Stuknys 2, Gabrielius Maldūnas 1 taškas.