Gynėjas iš Lietuvos beveik visas rungtynes puolime buvo kuklus, bet rungtynių pabaigoje tarė savo žodį. Per paskutiniąsias tris rungtynių minutes M. Grigonis suleido du tritaškius, o iš viso pelnė 8 taškus, taip pat perėmė kamuolį ir, nubėgęs į greitą puolimą, sutraukė kelis varžovus ir padėjo kamuolį ant lėkštutės Mathiasui Lessortui.

Lietuvos rinktinės gynėjas peržengė 1500 taškų ribą Eurolygoje.

Marius per 19 minučių surinko 11 taškų (0/1 dvitaškių, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupė 12 naudingumo balų.

Žvėriškai rungtyniavo jo komandos draugas M. Lessortas, pelnęs 26 taškus (12/18 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 33 efektyvumo balus.

Kendrickas Nunnas pasižymėjo 17 taškų ir 7 rezultatyviais perdavimais, o Kostas Sloukas pridėjo 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus, kas pavirto 27 naudingumo balais.

Šeimininkams Guerschonas Yabusele atnešė 18 taškų, Džananas Musa – 16, Fabienas Causeuras – 13, Mario Hezonja – 12, Walteris Tavaresas – 10, o Facundo Campazzo – 9 taškus (7 rez. perd.).

Po šios pergalės Atėnų klubas dalijasi trečiąją poziciją su Bolonijos „Virtus“. Tuo metu Madrido atstovai ir toliau yra Eurolygos lyderiai.

Tuo metu Belgrade svarbų tašką iškovojo „Partizan“ (13-14), kuris 100:90 (17:20, 26:20, 21:19, 36:31) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (11-16).

Komandos beveik visas rungtynes žaidė taškas į tašką, o ketvirtajame kėlinyje ekipos pasileido į visiškas taškų lenktynes.

Klubai lemiamame ketvirtyje kartu sudėjus pelnė 67 taškus (36:31), o šeimininkų pergalę vainikavo įspūdingas Aleksos Avramovičiaus pasirodymas.

Gynėjas per 21 minutę pelnė 30 taškų (9/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Jam sėkmingiausiai talkino Zachas LeDay pelnęs 21 tašką. Pastarasis šiose rungtynėse žaidė be keitimų. Kevinas Punteris surinko 16, Danilo Andjusičius pridėjo 15 taškų.

Stambulo ekipai 17 taškų pelnė Willas Clyburnas, Tiboras Pleissas surinko 13, komandos lyderis Shane'as Larkinas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) pridėjo 11 taškų.

Belgrado ekipa su 12 laimėjimų žengia 11-oje pozicijoje, „Anadolu Efes“ lieka 15-as.

Namų sienas apgynė „Virtus“ (17-10) krepšininkai, kurie prie savų tribūnų 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) nugalėjo Valensijos „Basket“ (13-14).

Bolonijos vyrai per visą mačą suklydo tik 8 kartus.

Marco Belinelli sušveitė 16, Jordanas Mickey – 14 (7 atk. kam.), Isaia Cordinier – 12, o Gabrielis Lundbergas – 11 taškų.

Atvykėlių iš Valensijos gretose ryškiau išsiskyrė vienintelis Chrisas Jonesas, finišavęs su 20 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudos). Po 9 taškus sukrapštė Brandonas Daviesas ir Semi Ojeleye.