Panaši situacija. Abi komandos šiuo metu yra ganėtinai panašioje sportinėje formoje. Tiek „Dzūkija“, tiek „Šiauliai“ per pastarąsias tris rungtynes yra iškovoję vos po vieną pergalę.

Pirmoji persvara. Pirmąją šiek tiek rimtesnę persvarą po įtemptos rungtynių pradžios pirmojo kėlinio pabaigoje įgavo „Dzūkijos“ krepšininkai. Mini-spurtu 8:3 ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai atitrūko 5 taškais (18:13).

Pokyčiai. Antrojo kėlinio metu „Šiauliai“ sugebėjo atsitiesti ir neleido oponentams didinti savo persvaros. Tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi svečiai iš Šiaulių. Galingai trečiąjį kėlinį pradėję Saulės miesto žaidėjai spurtavo ir susikrovė 10 taškų pranašumą (42:52).

Pabaiga. Nuo to laiko „Dzūkija“ ne kartą bandė mažinti savąjį deficitą, tačiau puikiai puolę šiauliečiai vis susigrąžindavo solidžią persvarą. Aikštės šeimininkų neišgelbėjo ir pražangų taktika bei keli netaiklūs baudų metimai.

„Šiauliai“: Assemas Marei 17 (12 atk. kam.), Cameronas Ayersas 17, Gintaras Leonavičius 12, Mike’as Scottas ir Rokas Giedraitis po 10.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 23, Jeffrey Robinsonas 14, Osvaldas Mačernis 13, Arvydas Eitutavičius 8.