Šiose rungtynėse Vilniaus ekipos gretose debiutavo įžaidėjas Igoris Miloševičius.

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė Arvydas Šikšnius. Donatas Zavackas pelnė tritaški, Justas Sinica dvitaškį su pražanga, į priekį išsiveržė svečiai. "Šiauliai" laimėjo atkarpą 14:0 ir įgijo dviženklę persvarą - 16:6. "Lietuvos rytas" mėgino sumažinti skirtumą, tačiau itin naudingai rungtyniavęs A.Šikšnius to padaryti neleido. Šeiminkai pelnė 8 taškus be atsako. Pačioje kėlinio pabaigoje Derrickas Low suklydo - 36:21.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo vilniečiai, ekipa pelnė pirmuosius 7 kėlinio taškus. Didžiąją ketvirčio dalį vyko atkaklus žaidimas, "Lietuvos rytui" pavyko dar labiau sumažinti savo deficitą. Po Milko Bjelicos dvitaškio skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Paskutinę kėlinio minutę "Šiauliai" pelnė 6 taškus ir vėl atitrūko - 57:48.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą, visgi "Lietuvos rytas" skirtumą netrukus sumažino.

Kėlinio viduryje vilniečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, saulės miesto ekipa surengė dar vieną spurtą - 73:60. A.Šikšnius ir Vidas Ginevičius apsikeitė tiksliais tritaškiais. 2 atakas iš eilės rezultatyviai užbaigė Mindaugas Kuzminskas. Ketvirtį tiksliu metimu užbaigė I.Miloševičius - 85:76.

"Šiauliečiai" dar labiau padidino savo persvarą ketvirtojo ketvirčio pradžioje. Didžiąją kėlinio dalį vyko apylygis žaidimas, "Lietuvos rytui" taip ir nepavyko smarkiai sumažinti skirtumo. Po tikslių Donato Zavacko baudos metimų 39 minutę skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. "Šiauliai" nugalėjo rezultatu 107:100.

"Šiauliai": A.Šikšnius 28, M.Kuzminskas 21, D.Low 20, D.Gailius 15, M.Žukauskas 10, V.Šarakauskas 7, R.Grafas 4, M.Prekevičius 2.

"Lietuvos rytas": K.Bajramovičius ir D.Zavackas - po 21, M.Gecevičius 15, I.Miloševičius 14, M.Bjelica 12, J.Sinica 8, V.Ginevičius 5, S.Babrauskas 4.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.