Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje įgytą 5 taškų persvarą (21:16) didino po truputį tiek antrajame, tiek trečiajame kėliniuose. Tačiau dėl namų aikštės pranašumo atkrintamųjų varžybų dvikovoje kovoję šiauliečiai paskutinį ketvirtį laimėjo 7 taškais (23:16), nors jiems ir nepavyko nugalėti rusų - 72:78.

Pralaimėjimo 6 taškų skirtumu Lietuvos ekipai pakako, kad Antano Sireikos auklėtiniai reguliarųjį BBL Elito diviziono sezoną baigtų pirmojoje turnyro lentelės vietoje, nes tarpusavio dvikovą Šiauliuose lietuviai laimėjo rezultatu 101:94.

Kovą turnyro ketvirtfinalyje šiauliečiai pradės jau šeštadienį - į BBL Elito diviziono varžybas įsitraukiant Vilniaus „Lietuvos ryto“, Kauno „Žalgirio“ ir Rygos VEF ekipoms „Šiauliams“ teks kovoti prieš tą pačią „Triumph“ komandą.

„Triumph“: Artiomas Kuzyakinas 16, Dmitrijus Kulaginas ir Tywainas McKee po 13, Sergejus Karasiovas, Lazaras Trifunovičius ir Jevgenijus Valijevas po 8 taškus.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius (7 atk. kam.) 18, Camas Longas 13, Edvinas Ruzgas 11, Vytautas Šarakauskas 8, Vitalis Liutyčius 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.