I grupėje serbai iškovojo 3-ią vietą. Jau anksčiau bilietus į čempionatą buvo užsitikrinę Latvijos (9/1) ir Graikijos krepšininkai (6/4).

Serbams pirmadienį buvo reikalinga pergalė, kitu atveju juos aplenkti galėjo Belgijos rinktinė, kuri namuose susitinka su turkais.

Po pirmosios pusės Serbijos pranašumas siekė tik 5 taškus (46:41).

Po pertraukos šeimininkai tolo nuo svečių ir lemiamo kėlinio pradžioje pirmavo 20 taškų persvara (82:62).

Serbija: Aleksa Avramovičius 20, Luka Mitrovičius 15, Ognjen Dobričius 14, Marko Guduričius 13, Filip Petruševas 12 taškų.

Didžioji Britanija: Quinnas Ellis 22, Carlas Wheatle'as 16, Aminas Adamu 14 taškų.

Tiesa, Belgija (4/6) paskutinėse rungtynėse net 54:82 (14:22, 17:23, 14:19, 9:18) nusileido Turkijai (4/6). Belgams buvo reikalinga pergalė bei serbų nesėkmė siekiant bilieto į pasaulio čempionatą.

Belgija: Emmanuel Lecomte 14, Thijs De Ridder 8, Alexandre Libert 6 taškai.

Turkija: Dogus Ozdemiroglu 19, Ercan Osmani 15, Sehmus Hazer 13 taškų.

Be serbų iš Europos į pasaulio čempionatą pateko Suomija, Latvija, Vokietija, Graikija, Slovėnija, Prancūzija, Lietuva, Ispanija, Italija, Sakartvelas ir Juodkalnija.

Kiti pasaulio čempionato dalyviai

Afrika: Angola, Žaliasis Kyšulys, Dramblio Kaulo Krantas, Egiptas, Pietų Sudanas.

Pietų ir Šiaurės Amerikos: Brazilija, Kanada, Dominikos Respublika, Meksika, Puerto Rikas, JAV, Venesuela.

Azija: Australia, Kinija, Iranas, Japonija, Jordanija, Libanas, Naujoji Zealandija, Filipinai.

Burtų traukimo ceremonija numatyta balandžio 29 dieną Maniloje (Filipinai).

Pasaulio krepšinio čempionatas vyks Japonijoje, Indonezijoje ir Filipinuose rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 dienomis.