Šių gynėjų vedama Dalaso „Mavericks“ (15-8) NBA pirmenybėse namuose 127:125 (34:26, 37:25, 22:34, 34:30) įveikė Los Andželo „Lakers“ (14-10).

Nugalėtojams L. Dončičius per 43 minutes pelnė 33 taškus (9/18 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.) ir išdalino 17 rezultatyvių perdavimų.

Per dvejas iš eilės rungtynes 24-erių slovėnas sužaidė net 87 minutes.

„Miegojau mažai ir man viską skauda. Senstu“, – po pergalės šypsojosi jis.

„Lakers“ trečiame kėlinyje panaikino 15 taškų deficitą ir dėl pergalės grūmėsi iki mačo pabaigos, tačiau tašką susitikime padėjo fantastiškai rungtyniaujantis D. Exumas.

Australas pradėjus tiksėti paskutinei minutei smeigė tritaškį ir nutolinęs „Mavericks“ nuo varžovų (127:121) įtvirtino pergalę. Viso D. Exumas pelnė 26 taškus, susmeigdamas 7 iš 9 tritaškių. Septyni pataikyti tritaškiai – gynėjo karjeros rekordas.

Dėl traumos iškritus Kyrie Irvingui australas sulaukė išaugusio minučių kiekio ir tuo sėkmingai naudojasi – per paskutinis tris mačus fiksuoja 21,6 taško vidurkį, sezono vidurkis – 7,4 taško.

32 taškus Dalaso komandai pridėjo Timas Hardaway’us Jr. „Lakers“ komandoje spindėjo Anthony Davisas su 37 taškais ir 11 atkovotų kamuolių, LeBronas Jamesas pridėjo 33 taškus.

„Mavericks“: L. Dončičius 33, T. Hardaway’us Jr. 32, D. Exumas 26, G. Williamsas 19.

„Lakers“: A. Davisas 37, L. Jamesas 33, A. Reavesas 22. T. Prince’as 15.